Jāņa Rozes Grāmatnīca - Darba vide

Ja vēlaties izjust, kas ir arhajiska, komunistiska vadīšana, kur jūs nemitīgi pazemo un neievēro jūsu personīgās vajadzības, tad ejat strādāt uz akrapoles jāņa rozes grāmatnīcu! Vadītāja ir mentālā slimniece, kura gūs baudu no jūsu pazemošanas! Un tie, kas iepērkaties, jūs pat nezināt cik jūs ļoti tiek pārmaksāts!

28.06.2019

Ventilators 28.06.2019

Parēķini, cik grāmatas (un citas lietas veikalā) jāpārdod, lai no tās izvilktu algu jums, vadībai, grāmatvedībai, loģistikai, licences vai autoratlīdzības pirkšanai/nomāšanai, utt... Tātad tā peļņa arī nosedz visas uzņēmuma blakus izdevumus. un te nav runa, ka vadībai vajag kuteri vai Q7 auto. Kas tas par uzņēmumu bez peļņas. Par pārmaksu komentārs nevietā, jo nevar visa uzņēmējdarbība balstīties tikai uz mazajiem procentiem.

Ir starpība vai plānu pildot pārdosiet 3x grāmatas ar "cik jūs pārmaksājat" vai 20x grāmatas pa pašizmaksu. Tas ka nespējat sev vietu pasaulē atrast nav citu problēma. Pielāgojieties.

Priekšniekus vajag pie vietas nolikt civilizēti, ja nesanāk, tad protams jādodas prom. Nevajag jau jums karaļvalsti darbā..

K Ketija 24.07.2019

Nesen Mola Jānī Rozē biju lieciniece veikala darbinieces (manuprāt, vadītājas) ļoti nejaukajai attieksmei pret nesen strādāt sākušu jaunu meiteni. Pie kases ar frāzēm "tu esi pavisam neaptēsta", "cik reizes tev var skaidrot, un tāpat tu nesajēdz", "kusties ātrāk" tika, manuprāt, pazemota šī jaunā darbiniece. Izturību viņai! Man kā klientam bija arī nepatīkami šādus tekstus klausīties.

A Anastasija Kalnina 20.08.2019
Pàrdevèja

Biju iepirkties 20.8 vakarà.
Uz jautàjumu par konkrèru preci. Pàrdevèja Rùta izņirdza mani. Otra pàrdevèja adekvàta un ļoti laipna. Diemžèl pèc šàdas apkalpošanas kàdu laiku neiegriezìšos. Vadìba lùdzu sekojiet saviem darbiniekiem lìdzi!