Jāņa Rozes Grāmatnīca - Atsauksme

Sveiki , iepirkos JR-spice , apkalpošan šoreiz bija ideāla !
-Ienākot veikalā mani sasveicināja pie kases stāvošie pārdevēji !
-Pārdevēji ļoti izglītoti un veiksmīgi sadalījušies pa nodaļām ,par ko nu katrs vairāk zin!
-Palūdzu palīdzēt atrast grāmatu ,pārdevēja ar prieku uzreiz aizveda mani grāmatas !
-Pie pildspavām strādājošais vīrietis man varēja izstāstīt īsi par katru firmu un pildspalvu veidu atšķirību ! Kā arī spēja no mana apraksta piemeklēt īsto kodoliņu .
-Pie kases sagaidija ar smaidu un :”Labdien !” un ejot prom pateica :”Visu labu !” !
Varbūt sīkumi , bet patīkami iepirkties šādā veikalā !

Šoreiz apmeklējums uz 10 no 10! Esmu patīkami pārsteigta!

06.08.2023

E ev_elina 06.08.2023

Vai zinājāt, ka šis ir sūdzību portāls?

I Inga Zemzare 07.08.2023

Bet šoreiz gribēju uzrakstīt arī ko labu . Tiesām biju patīkami pārsteigta. Pati arī strādāju tirzniecībā. Un vienmer dabuju skaidroties par sūdzībām . Kapec man nepadalīties ar kaut ko patīkamu arī ? Palieku pie sava !

T taisnibascinitajs3 06.08.2023

Jaunais trends, darbiniekiem likt labas atsauksmes par uzņēmumu kurā strādā?
Nevajag jau pārspīlēt, bišķi pārcentāties - līdz lodīšu pildspalvas nodaļas čalim pat būtu noticējis, ka tā ir reāla pateicība 😀

B Bez_vārds 06.08.2023

Apbrīnoju subjektus kam nepieciešams lai viņiem pastāsta par pildspalvām 😁😁😁 tas ir ārprāts, kur vēl tālāk. Karā absolūti nebūtu izredzes tādiem cilvēkiem izdzīvot 😁😁😁😁😁😁😁😁

S sannas 07.08.2023

Nevajag pašai par sevi atsauksmes rakstīt.