Jahta "Palsa" - Slikts serviss

Jahta gan ir jāliek pēdiņas, jo tas ir vecs kuģis, kurš no iekšpuses ir apšūt ar vagondēli, un nolakots!
Bet ne jau par to stāsts, bet gan par servisu.
Tātad mēs ar sievu nopirkām ""dāvanu Salā"" kruīzu uz roņu salu! Tur bija Skaisti aprakstīts, kas mūs sagaida, bet dzīvē viss izskatās savādāk.
Lai nokļūtu vidzemniekam Rojā, ir jāceļas vismaz plkst.4, vai 5 no rīta! Bet nebūtu jau problēmu, jo kajītē uz palsas var nosnausties, jo jākuģo 3 stundas uz vienu pusi, bet esam šokā!
Izrādās kajītes ir jāpiesaka atsevišķi, jo tās izmanto kā viesnīcu. Mums, pirmspencijas cilvēkiem, tas ir ļoti būtiski!
Nokļūstot roņu Salā mūs ""gids" "arī pārsteidza! Uz jautājumu, cik km. Ir jānoiet kājām, lai nokļūtu atpakaļ uz kuģa, viņš pateica ka nezinot! Laikam 2km. Kur var iznomāt velosipēdus viņš arī nezināja!
Rezultātā atpakaļceļš līdz kuģim kājām apmēram 5 km. Pa mežu, bez ūdens, un bez gaisa!
Tādu atpūtu nenovēlu pat naidniekam!

H

P Palīgs neskaidrajiem 20.06.2022

Kā tad bez gaisa gājāt pa mežu. Nevajag jau te dumības rakstīt.