www.sudzibas.lv IZZI Lielākie krāpnieki

IZZI - Lielākie krāpnieki

Pārvācos uz jaunu dzīvesvietu. Protams uzreiz sāka nākt no visādiem interneta un televīzijas uzņēmumiem aģenti, lai gan zināju, ka ar izzi ir nenormālas problēmas vienalga man piedāvāja tik lieliskus nosacījumus, ka piekritu un noslēdzu līgumu. Protams aktuālākais man bija ar pārvākšanos nosacījums, jo neplānoju ilgi dzīvot īrētajā dzīvoklī, uz ko man aģents piesolīja, ja taisos dzīvot Rīgā tad jebkur Rīgā varēšu viņu pakalpojumus ņemt līdzi. Kad jau pienāca laiks pārvākties, protams viņi savus pakalpojumus nesniedza noteiktajā adresē un pieprasīja par līguma laušanu līgumsodu maksāt. Es piesaistīju jaunu klientu tajā pašā adresē, kad aizgāju ar jauno īrnieku uz viņu klientu centru apkalpojošā meitene divas reizes pateica ja jaunajam īrniekam kaut kas neapmierinās divu nedēļu viņš varēs atteikties no pakalpojumiem. Tad nu es jau uzreiz pabrīdināju īrnieku, ka tajā adresē ir problēmas ar viņu pakalpojumiem, tiklīdz mazākais vējš pakalpojumi nestrādā.
Pirmajā dienā kad gribēja izmantot Izzi pakalpojumus protams tas nebija iespējams. Tad arī īrnieks vēlējās atteikties ar nosacījumiem ko piedāvāja darbiniece (divu nedēļu laikā, bez līgumsoda). Uz ko viņam atbildēja, ka tas nav iespējams jo to var darīt kad ir netiešā veidā noslēgts līgums (caur aģentu, internetā, vai pa telefonu izsaucot uz mājām meistaru). Sanāca tērēt naudu lai brauktu pie tiem krāpniekiem un vēlāk vēl piestādīja līgumsodu par triju dienu interneta izmantošanu 85ls apmērā. Tas nu gan ir smieklīgi.
NEVIENAM neiesaku noslēgt līgumu ar šo uzņēmumu, pakalpojumi briesmīgi un uzņēmums pilns ar krāpniekiem.

Komentāri (1)

L labakatelevizija 22.02.2013

Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV pieslēgums Latvijā ! Gan satura ziņā, gan kvalitātes un cenas ziņā !
Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !
Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes