www.sudzibas.lv IZZI cenas un prece

IZZI - cenas un prece

Jau kā 3 gadus esmu IZZI kliente! Sākumā cenas bija simpātiskas un viss patika, bet ar laiku cenas uz kabeļtelevīziju un internetu nežēlīgi pieauga! Pie tam vienmēr kaut kādas problēmas ar kanāliem notiek!! Tagad jau kā 2 nedēļas nerāda Pirmais Baltijas kanāls. Zvanīju IZZI , man pateica, lai es pārlādēju kanālus. Es to darīju reizes 10, nekas nav mainījies! Arī internets iet lēni un vienmēr kkādas problēmas ar optisko vadu..Divas reizes saucu meistaru, lai nomaina galviņu un maksāju par to 10ls. Tagad atkal internets ar laiku attiet..
Maksāju 25ls mēnesī un saņemu kaut kādu sūdu par tik lielu naudu. Drīzumā atteikšos no šīs firmas pakalpojumiem. Apnika jau tā "labā kvalitāte"..

V Viesīte 23.02.2013

Man izzi, tv + nets, maksaju kaut kas ap 20. Apnika. Teicu - paldies, eju pie citiem. Sakaas d**** liishanas pasaakums :D Rezultaats - visa maksa - akuraat uz pusi. Ko lai saka..pie tv neesmu 24/7/365, kad ir - visu it aka raada; nets - noteikti vajadzeetu ataraku, bet nu tas buutu daargaak.. Ta ka - no sakuma iesaku ar vinniem "padiskutet" :)) Bet tlaidi izdiic lielu, nevis tur.. 5 ls/menesii..

S santam4 23.02.2013

Man gan internets ir pats ātrākais 100mb/sek, bet pēc tā, kā man iet tas internets, es neteiktu, ka viņš man velk uz tiem 100mb :D Heh, paldies par ieteikumu!Vajadzēs prasīt atlaidi!

S santam4 23.02.2013

Man ne bezvada internets, bet gan ar optisko vadu :)

V Viesīte 23.02.2013

Lai izdodas :)

PING 47ms .

L labakatelevizija 23.02.2013

Ir beidzot atradies risinājums Jūsu problēmām ! Ir parādījies ļoti kvalitatīvs TV Latvijā !
Gan satura, gan kvalitātes un cenas ziņā ! Ar lieliskām iespējam un nevainojamu klientu servisu, lieliem bonusiem !

Ja vēlies baudīt jaunākās filmas no kinoteātriem, labākos sporta un citus kanālus no visas pasaules, kā arī iztikt bez reklāmām, tad nekavējies !

Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv

G Guntis Grīnbergs* 26.02.2013

Iesaku Lattelecom, jo pats esmu viņu klients un mani pat ļoti apmierina viņu kvalitāte, gat internets ir pietiekami ātrs, TV ir kvalitatīvs un serviss ir ļoti labs.
Lattelecom klients.

L labakatelevizija 02.03.2013

Es gan NEIETIEKU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ Lattelecom. Kāpēc ? Vienkārši !
1. Vienīgie Latvijā kas PAT LĪGUMA LAIKĀ it kā nemainīgo abonēšanas maksu paaugstina visu laiku !
2. Nonstopā notiek visādi mēģinājumi, nereālas akcijas, ka tik pievilināt klientu, beztermiņa līgumi, braucieni ar prāmi u.t.t. Kamdēļ ? Atbilde nav tālu jāmeklē - akcijas ir vienīgais, ar ko šī kompānija ievilina jaunos klientus, jo nedz kvalitātes, nedz satura šajā TV kompānijā nav.
3. Visbeidzot - līgumi. Ja Jūs palasīsiet līgumus, tie ir ļoti vienpusēji. Piemērs - ja man ir interaktīvā TV un mēnesi pirms līguma termiņa beigām es vēlos līgumu lauzt, jāatdot milzīga naudas summa, ap 150 lvl un uz augšu. Tas nekas, ka 23 mēnešus cilvēks jau ir maksājis par visu, līgumsods nekas nemainās, pat ja dienu iepriekša atsakies. Tas arī it tikai Lattelecom.

TAČU !!!

Visiem interesentiem rakstīt uz e-mai: [slēpt]@inbox.lv