www.sudzibas.lv Izglītības un zinātnes ministrija 96. vidusskolas franču valodas skolotāja

Izglītības un zinātnes ministrija - 96. vidusskolas franču valodas skolotāja

Man ļoti žēl, ka skolās nepietiek skolotāju. Bet nav pieņemami ļaut cilvēkiem, kuri var pazemot trīs gadu vecu bērnu, strādāt ar bērniem. 96. Vidusskolas skolotāja roza neiemācīs bērniem franču valodu, bet gan salauzīs viņiem psihi. Lūdzu, izvēlieties vācu valodu kā svešvalodu. Skolotāja roza ir pilnīgi neadekvāta. Es mācījos pie viņas, viņa vienmēr ir bijusi ļauna. Vienkārši ejot garām raudošam bērnam uz ielas, viņa sauca viņu par traku, un man teica, ka es dzemdēju traku bērnu. Būtu jauki dot šai kundzei iespēju aiziet pie psihoterapeita.

10.09.2020

T

Paradeez 10.09.2020

Jūs pati mācijāties pie ļaunās skolotājas un sūtijāt savu bērnu pie tās pašas ļaunās skolotājas?

T traka 10.09.2020

Manam bērnam ir 3 gadi...Tur taču ir rakstīts "Vienkārši ejot garām raudošam bērnam uz ielas" :)

Paradeez 10.09.2020

Tāpēc arī bija jautajums, tagad skaidrs. Paldies :)