Izglītības un zinātnes ministrija - Ugāles vidusskola

Ugāles vidusskolas skolotāji nelieto pareizi sejas aizsargmaskas, direktore arī izskrien cauri gaiteņiem dažreiz pat bez maskas, visiem tā ir kā ierasta lieta, arī skolnieki ne visi pareizi pielieto maskas. Skolās ir kameras, bet pārbaudes īsti tajās laikam neskatās, kad ierodas skolā. Tikko uz skolu pie mums ierodas pārbaudes, direktore vai kāds no skolotājiem par to ziņo grupā, skolas darbinieku, un mums ir padota ziņa lai uzvelkam maskas vai to izdarām pareizi. Arī skolniekiem, ziemas periodā, kuri nosaucās par kontaktpersonām, viņi netika laisti uz mājām, katru dienu tests nebija jātaisa. Visiem noteikumi ir vienādi vai tad ne tā? Šajā skolā ir vēl visādi atgadījumi, kuri tiek slēpti.

22.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (2)

V vlasova 22.03.2022
Ugāles vidusskola

Ugāles vidusskolas skolotāji daudzi nelieto pareizi sejas aizsargmaskas, vai nelieto tās vispār saskarsmē ar bērniem, zinot, ka šeit slimo un ir slimojuši skolas darbinieki. Visiem jau noteikumi ir vienādi taču! Kā arī bērni arī nelieto tās pareizi, runājot vairāk par pusaudžiem, vai stundās vispār novelk, kaut tas ir atļauts mūzikas klasē tikai. Ir bijis atgadījums ziemā, kad vairāki slimoja un cilvēki bija nosaukušies pa kontaktpersonām, viņus nelaida mājās kaut tā parasti ir, tādēļ, ka skolai vajadzēja, lai pēc iespējas vairāk cilvēku ir skolā un skolu neaiztaisa ciet, neskatoties cik daudzi slimo. Skolā ir kameras, bet tajās neieskatās pārbaudes... Tajās daudz ko varētu redzēt. Tikko brauc pārbaudes pie mums, par to skolas darbinieki ziņo grupās vai pati direktore, un visiem tiek stingri pieteikts, lai velk maskas, parasti, kad atbrauc, ir stundas. Vēl apskraida kāds no darbiniekiem klases un pārbauda vai tiešām visiem ir maskas. Tas nav normāli... Ir arī vairāki nesmuki atgadījumi, kas skolā tiek slēpti.

S Sudzibas.lv Admin 22.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes