Izglītības un zinātnes ministrija - Emocionāla aizskaršana

Iet runa direktores vietnieci Mārīti Gerhardi.
Nepamatoti bļauj virsū, līdz ko pasaku, ka nav tiesības, draud, ka izmetīs no skolas, būs jaraksta paskaidrojums. Aizskar mani mentāli! Nevēlos vairs nākt uz skolu, nav pirmā reize ka ir šādi. Pagājušo gadu tas notika regulāri. Līdz ko sevi aizstāvu, viņa visa gada garumā skatās ar baltu aci.

22.11.2022

A Andris31 22.11.2022

Ja runa iet par RTT (Rīgas Tirdzniecības Tehnikumu), tad direktora vietniece Gerharde bija vienkārši super un problēma, visticamāk ir Jùsu attieksmē pret mācìbām. Kad mācījos tur, visus 4 gadus bija super attiecìbas ar Gerhardi.

G Gulbenietis 22.11.2022

Augstskolās pat lietvedes, kuras piestrādā par apkopējām, runā ar studentiem kā zemākiem radījumiem. Vnk algas ir lielākas, kā kvalifikācija. Uzreiz deguns gaisā.

B Bez_vārds 23.11.2022

Muļķības.