www.sudzibas.lv Itella Smartpost piegāde

Itella - Smartpost piegāde

Itella, smartpost ņirgājas par klientiem. Dzīvoju artilērijas ielā un vienā dienā saņēmu īsziņas par vairākām pienākušajām pakām no viena un tā paša sūtītāja. Būtība ir tāda, ka manas pakas tika izmētātas pa visiem iespējamajiem apkārtnes pakomātiem - cēsu iela 31, Pērnavas 55, Matīsa iela 23. Zvanīju un lūdzu lai novieto paciņas vienā pakomātā, uz ko saņēmu strupu atbildi ka man ir divas nedēļas laika un varu kādu aizsūtīt uz pakomātu ja pašam nav ērti tikt.
Izcili bēdīga loģistika lielai loģistikas kompānijai. Vai nu nemāk darīt savu darbu vai arī negrib.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 07.09.2023

Cien. Jāni,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzam Jūs nosūtīt minētā sūtījuma numuru uz [email protected], kā arī saņēmēja vārdu un kontaktus.
Smartpost Klientu atbalsta komanda

Papildināts janisssssss 29.09.2023

Sveiki. 07/09/2023, 17:06, kā jūs lūdzāt, nosūtīju paku nummurus, saņēmēju, kontaktus. Ne risinājums, ne atbildes! Tā tāda papildus vazāšana aiz deguna? Ko jūs prasiet lai kaut ko daru un sūtu un vēl tērēju savu laiku ja nekādas jūsu darbības neseko? Pat atbildēt uz e-pastu nespējat.
Necieņa pret klientu.

J

Nu, kādas ir problēmas? Kad Omniva mājaslapā mums nebija iespējas izvēlēties pakomātu, caur e-Parakstu viņi sūtīja pakas uz pakomātu, kas atradās 5km no mums, kur autobuss kursēja 2x dienā un neizdevīgā laikā. Nācās zvanīt un lūgt, lai atsūta paciņas uz Siguldu (busiņš kursē divas reizes stundā) ...

J janisssssss 07.09.2023

ar Omnivu mana pieredze ir ok un viss ar viņiem ir forši. izņemot varbūt ziemassvētku laikā ... :) bet tas taču ir saprotams.

S sumup 07.09.2023

apnikushi esat ar sudziibaam par omnivaam.itellaam.venilakiem.dhl..tak ieceertiet galvaas sev ka nebuus kvalitatiiva piegaade..jo bomzhi un studenti tur straadaa tik..jo nemaksaa normaali..un logiski ka darbiniekiem uzsplaut uz tevi

J janisssssss 07.09.2023

Tas tavs komentārs ir tāds kā no CCCP laikiem. Savās lietās vari iecirst sev noliektajā galvā ko gribi un samierināties ar visu, nezkādēļ noveļot vainu uz bomžiem un studentiem. Mans mērķis ir ka varbūt kāds no itella šo tomēr izlasa un varbūt kaut nedaudz kaut kas tiek uzlabots un pēc kāda laika viss būs sakārtots un notiksies kā pienākās.

Un man ir apnicis lasīt jūsu analfabētu atbildes: kur ir garuma pazīmes? Vai esat tik analfabēts, ka nevarat pat datorā iestatīt latviešu tastatūru?

*kur ir garuma zīmes?*

A Anita 25.02.2024

Problēma nav kurjeros! problēma ir vadībā,kuri sadala sūtījumus piegādei un apmaksātus "piegādei mājās" sūtījumus sasprauž pakomātos visās pilsētas malās! Tā dara Smartpost- jau 4 x ! Vienkārši idiņu bars!