www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss. Nekorekta, melīga institūcija

Itella - Slikts serviss. Nekorekta, melīga institūcija

Preces piegāde nenotiek laicīgi! Piegādā paciņu no Vācijas Itellai 05.01.2024 piektdienā. Pēc telefona zvana uz Itella biroju par preces saņemšanu, 08.01.2023 pirmdienā tā esot vēl uz paletes. Piegāde nebūšot pirmdien info no Itellas ofisa. Tomēr pirmdienā ap pusdienas laiku saņemu ziņu un tālruni, ka piegādās pirmdienā. Gaidām pirmdien, otrdien, trešdien no piegādātās paciņas nekā. Kaut gan izsekojot preci, Itella ierakstījusi prece netikusi piegādāta, jo adresāts nav bijis mājās. Meli! Bijām mājās gaidījām preci, bet vienkārši to nepiegādāja, kā arī kurjers nezvanīja.. 11.01.2024 ceturtdienā zvanu uz Itellas ofisu, šodien arī piegāde nebūšot! Vienkārši briesmīga attieksme pret pasūtītāju. Lūgums DHL nenodot paciņas Itellai, piegādāt pašiem! Reāla krāpšana!

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 11.01.2024

Cien. Klient,
Esam sarūgtināti par Jūsu negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu pārbaudīt situāciju, lūdzam Jūs nosūtīt Jūsu pakas numuru un problēmas aprakstu uz [email protected].
Atvainojoties par sagādātajām neērtībām un gaidot atbildi,
Smartpost Klientu atbalsta komanda