www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, maldināšana

Itella - Slikts serviss, maldināšana

Pat nezinu vai ir vērts rakstīt, jo tāpat to visi zina...
Pati sliktākā kurjeru kompānija! Vienmēr ir problēmas. Ja būtu iespēja - nekad mūžā viņus neizvēlētos, bet diemžēl DHL: ar viņiem ir līgums un sadarbība ir neizbēgama. Kurjers ar tel. Nr. : 28014651 ļoti augstprātīgs, pamācošs, ka man vienmēr jābūt mājās, nedrīkstu iet uz darbu un man jābūt jau 7: 50 pie durvīm katru dienu, jo viņš var ierasties bez brīdinājuma jebkurā dienā un laikā. Uz lūgumu ievietot sūtījumu pakomātā, vai veikt vakara piegādi, vienmēr atbild, ka to nedarīs un klusē. Kad es cenšos rast kādu risinājumu, viņš vai nu klusē, vai gudri sprediķo un nav vērsts uz sekmīgu sūtījuma piegādi. Par maldinošajām ziņām, ka sūtījuma piegāde neveiksmīga, nemaz nerunājot (visu dienu esmu mājās, nav ne zvana, ne epasta, ne sms, nekā) . Vienu brīdi bija normāls kurjers, kas vienkārši ievietoja sūtījumu pakomātā, tajā pašā dienā vakarā izņēmu un nebija problēmu, bet tagad atkal šis klauns regulāri.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 12.04.2022

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un radušos situāciju.
Lai mēs varētu pārbaudīt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz Facebook Messenger- Smartpost Latvija.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

G

B Bez vārda vārds 12.04.2022

pats esi klauns. gudrītis. kāds viņam kalpos.

A amanda_emilija 19.05.2022

Pilnībā saprotu, bija ļoti līdzīga situācija, tikai man zvanīja kurjers ar citu numuru. Attieksme tieši tāda pati.