www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss kā vienmēr

Itella - Slikts serviss kā vienmēr

Katru revizi ir problēmas ar šo uzņēmumu. Uz pakas bija norādīta piegādes adrese, bet kurjers izdomāja, ka novietos Skapī. Neuzzbanot, nesaskaņojot ar mani. Operators pa telefonu apstiprināja, ka paka atstāta punktā, ka ir tālu no manas piegādes adreses. Ir jābūt max 2 km. Bet ne šoreiz. Neviens nevarēja atbildēt kāpēc kurjers aizveda tur un kāpēc viņš vispār izdomāja mainīt piegādes veidu. Pa telefonu pieprasīju, lai ved man uz adrese un ko man atbildēja: protams, bet tas aizņēms vairākas dienas! Nopietni?
Ja jums ir iespēja neizmantot šo uzņēmumu, tad labāk nevajag!

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 22.05.2022

Cien. Klient!
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi.
Lai mēs varētu palīdzēt pēc iespējas ātri atrisināt šo situāciju, lūdzu, nosūtiet mums situācijas aprakstu un sūtījuma numuru uz e-pasta adresi [email protected]
Itella Klientu atbalsta komanda

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 23.05.2022

Cien. Klient,
Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un par sākotnēji sniegto neprecīzo informāciju.

Pārbaudījām Jūsu sūtījuma situāciju.
Informējam, ka saskaņā ar DHL noteikumiem, BestSecret sūtījumi var tikt piegādāti uz Smartpost paku termināļiem un paku punktiem, ja paku izmērs pieļauj ievietošanu Smartpost tīklā un ir norādīts saņēmēja telefona numurs, uz kuru tiek nosūtīts PIN kods paciņas izņemšanai. Sūtījums automātiski tiek iešķirots uz saņēmēja adresei tuvāko Smartpost vietu, kas nepārsniedz 2 km attālumu (mērot tiešā līnijā uz kartes).
Ja adresei tuvākajā Smartpost paku terminālī nav brīvu durtiņu, tad sūtījums tiek ievietots citā adresei tuvākajā Smartpost paku terminālī, lai Jūs pēc iespējas ātrāk saņemtu Jūsu sūtījumu.

Vairāk informācijas varat aplūkot mūsu mājas lapā - https://itella.lv/jaunumi/dhl-sutijumu-piegades-noteikumi-latvija/

Pateicoties par Jūsu sapratni,
Smartpost Itella Klientu atbalsta komanda

patiesais_ 21.05.2022

Nu, ja jau bija negatīva pieredze, priekškam atkal sūtīt un rakstīt sūdzību ..

M MKMK 21.05.2022

Interneta veikals izmantoja šī uzņēmuma pakalpojumu, ne jau es. Un šeit cilvēki dalas ar pieredzi, lai citi zin ar kādām problēmām var saskarties, ja Jums tas nav vajadzīgs nelasat!

G Gii 23.05.2022

Jo, ja sūta no ārzemēm, bieži piegādātājs ir DHL, kas Latvijā nodot sūtījumus Itellai. Izvēles vnk nav :(