www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Nu nav ko daudz pievienot, te jau 1001 sūdzība par to ka nepiegādā sūtījumus, visas dienas esmu mājas, bet nu viņiem neizdevās piegādāt sūtījumu ! Ka tā var būt? Domofona cipariņu nospiest nav iespējams? Sūtījums jau 3. Dienas Latvijā un nevar nogādāt līdz manai dzīvesvietai !

29.11.2018

C critical thinker 29.11.2018

viņi tak nav bijuši. viņi 'defoltā' saspiež 'neveiksmīgs piegādes mēģinājums' un rullē gurķi. sajūta, ka tas kurjers (jo vairāku tur laikam nav, ir viens) reizi nedēļā izbrauc pa Rīgu.

A AndrisR79 01.12.2018

tieshi taa vini dara, pat nesajeedzot, ka centra namiem visiem ir kameras un var skaidri redzeet, ka nekaados 5:05, ne ari 5:00-5:15 (sit ieksaa dazas minuutes peec 5, jo tad ofisiem durvis veras jau tikai ar kodu) neviens ne tuvu tur nav bijis. kads tur domofons, ja vienkarsi pakjis krurjers nolemis rullet gurki nevis piegaadaat preces (vai drizaas suudaina vadiiba nemaz tos kurjerus nav noliigusi pietiekamaa skaita). meesli, degt jums elle!

Оккупант 29.11.2018

с вами вообще не согласна. вы видимо что-то недопоняли. есть опыт и очень позитивный.