www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Man no Vācijas atnāca sūtījums neticami ātri - jau sešu dienu laikā tika atsūtīts uz Latviju. Cik ilgi man nācās gaidīt līdz no Ķekavas viņš tiks līdz Rīgai? Vēl ilgāk nekā no Vācijas līdz Latvijai! Zvanīju uz sešiem (!!!) dažādiem tel. Nr. Un visi vai nu izslēgti vai tiek atvienoti. Jau sapratu, ka tas ir kāds viltus kantoris un man manu paciņu vairs neredzēt. Beigās sazvanīju lidostas filiāli un tur ļoti jauka un atsaucīga sieviete teica, ka manu info nodos priekšniecei. Liels paldies viņai, jo nākamajā dienā man jau piezvanīja un teica, ka vēl pēc divām dienām tikšu klāt savai paciņai. Cikos? Nav ne jausmas. Sēdi visu dienu mājās pie durvju actiņas. Nekad neiesaku izmantot šo servisu. Viss, ko iegūsiet - paši jutīsieties izmantoti.

K