www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Pretīgs serviss un attieksme pret klientu. Atšķirībā no pārējiem kurjerpastiem netur par vajadzīgu paziņot kaut aptuvenu kurjera ierašanās laiku. It kā cilvēkiem nekas cits darba dienā nebūtu jādara, ka jāpavada visa diena mājās lai sagaidītu ministru no kurjerpasta. 26.06.23. klientu servisa dispečers nelaipns, neieinteresēts un nespēj ieteikt nekādus risinājumus.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 26.06.2023

Cien. Klient,
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai mēs varētu pārbaudīt un atrisināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected] norādot Jūsu sūtījuma izsekošanas numuru, un Jūsu telefona numuru.
Paldies,
Itella Klientu atbalsta komanda

E

G Gii 27.06.2023

Itella tiešām ir drausmīgākais kurjerdienests. Nekādu brīdinājumu par ierašanos, kurjers sadusmojas, ka neesi telepātiski nolasījis viņa domas par viņa ierašanās dienu un laiku un esi darbā citā adresē. Kad lūdz ielikt sūtījumu pakomātā (kas arī ir atzīmēts itellas mājaslapā), to ieliek pilnīgi citā Rīgas galā - un dara tā regulāri. Haotisks uzņēmums ar vissliktāko reputāciju.