www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Pakai vajadzēja būt piegādātai uz mājām, bet kurjer kaut kādu iemeslu dēļ to nogādāja uzreiz uz pakomātu. Esmu 100% pārliecināta ka kurjers nav mēģinājis pat piegādāt uz mājām. Nekādu neatbildetu zvanu nav, ziņojumu nav un biju mājās visu laiku, neviens nav bijis. Šī nav pirmā reize kad itellas kurjeri šādi rīkojas. Viņiem nav kauns melot un apgalvot ka esot bijuši norādītajā adresē. Šoreiz ir 100% pārliecība ka neviens nav bijis.
Lūdzu tiekat skaidrībā ar saviem kurjeriem, jo, ja ir jābūt piegādei uz mājām, tad es to vēlos saņemt mājās. Par pakalpojumu tak tiek maksāts! Man nav nemaz tik viegli tikt uz pick up punktu. 😡

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 29.12.2021

Cien. Klient,
Lūdzu atvainojiet par negatīvo pieredzi un sagādātajām neērtībām.
Lūdzu sazinieties ar mums Facebook Messenger - Smartpost Latvija, lai mēs varētu pārbaudīt sūtījuma situāciju.

Itella Klientu atbalsta komanda