www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Vissliktākais piegādes uzņēmums ar kādu jebkad dzīvē nācies sadarboties. Vairākas reizes pēc kārtas nepiegādā sūtījumu, tad vispār pārstāj piegādāt. Izsekošana rada, ka sūtījums vairākas dienas stāv ne kustināts. Pa telefonu neviens nevar pat pateikt kur sūtījums atrodas un pats apsudrākais, nevar pateikt pat prognozējamo piegādes laiku. Sola noskaidrot, un atzvanīt, bet nekad to neizdara. Tikai atvainojas, ka kavējas dēļ apjoma, bet pēc manas norādes, ka es taču redzu, ka nemēģina sūtījumu pat piegādāt nekādu, pilnīgi nekādu risinājumu nepiedāvā. No savas puses piedāvāju gan braukt pati uz noliktavu pakaļ, gan pārtvert kurjeru, bet pilnīgi 0 reakcijas. Nekad ne pasūtiet no interneta veikaliem, kuros piegādi nodrošina Itella. Nekad. Tā būs vilšanās un zeme izmests laiks un nauda, jo pat ja beigās pēc mēneša Jūs savu piegādi dabūsiet, nekāda prieka nebūs. Var sūtīt tikai lietas, kas nav vajadzīgas un kuras var atļauties mēnešiem gaidīt.

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 07.12.2021

Labdien, Elīna!
Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.
Mūsu Klientu atbalsta speciālists ar Jums sazināsies, lai atrisinātu radušos situāciju.
Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda