www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Cenšos būt pieklājīgs un nekad nevēlos vainot pašus strādniekus, tādēļ sūdzēties vēlos šeit. Itella piegāžu serviss ir fenomenāli nožēlojams. Par informāciju varat aizmirst, paciņa var pienākt jebkad - reizēm par agru, bet parasti par vēlu. Pēdējais incidents ko atceros - pamodos plkst. 10: 00 brīvdienā, ar 1 kavētu zvanu. Paciņu mēģināja piegādāt plkst. 8: 50. No rīta.

Labi, pats vainīgs, vajadzēja atstāt skaļāku zvana signālu. Tomēr, iepriekšēja ziņa par paciņas statusu man netika dota - tikai zināju, ka tā ir pienākusi Latvijā.

Sazvanīju uzņēmumu, paskaidroju situāciju, un nesaņēmu konkrētu atbildi par to, kad paciņa tomēr ieradīsies. Došu vienu iespēju minēt. Protams. Rīt. Plkst. 8: 50 no rīta.

Neskaitot šo gadījumu, informācija gan no kurjeriem, gan zvanu centra ir neskaidra, un šķiet, ka nevienu tas arī neinteresē.

25.05.2021

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 26.05.2021

Labdien!
Uzņēmuma vārdā vēlamies izteikt Jums patiesu atvainošanos ar sagādātajām neērtībām.
Lūdzam Jūs sazināties ar mums, aprakstot situāciju uz https://itella.lv/sazinieties-ar-mums/nosutit-zinu/, noteikti norādot sūtījuma numuru/Jūsu kontaktinformāciju.
Gaidot atbildi no Jūsu puses,
Ar cieņu,