www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss

Itella - Slikts serviss

Neceļ telefona klausuli, uz korektiem epastiem neatbild. Izsekošanā parādās, ka esot mēģinājuši piegādāt, taču es neesot bijis mājās. Protams, ka netika dota nekāda ziņa par piegādi, attiecīgi tajā minūtē varēja nebūt neviens mājās. Klientu neinformē, ignorē. Acīmredzot, vācu DHL nodod šiem sūtījumus un tagad vispār nezinu, vai saņemšu savu sūtījumu. Šo kantori vajadzētu iesūdzēt tiesā, vai tiešām patērētāju tiesību aizsardzības centrs vēl nav ciemoties pie šiem?

21.01.2020

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 22.01.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi [email protected] un norādīt nepiegādātā sūtījuma numuru un Jūsu kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

ģ

L Linda_J 22.01.2020

Rakstiet Bez Tabu. Šis portāls nepalīdz atrisināt ne šādas lietas, ne arī citādas.