www.sudzibas.lv Itella Sliktaka firma piegadei

Itella - Sliktaka firma piegadei

Ja ir itella un Jūs. Esat sudzibas.lv Labāk norakstat paciņu, lai nav lieks stress !

1.Paciņa nāk no Amazon.de, caur DHL un tad caur itella.lv.. un itella Boss ir pro !
2. Paciņas vērtība 425 euro . No Vācijas iznāca 10/02/17 pienāca Latvija 15/02/17
3. Paciņa it ka pienāca pie manis 15/02/17 , it ka zvanīja šoferis.. atzvanīju teica, ja esat majas piegādās 16/02/17. Nepiegādāja, sūtīju epastu zvanīju 2 dienas. Beigas aizsūtīju sms. - Atzvanīja solija piegādat 21/02/17. nepiegādāja. Solīja piegādāt 23/02/17. nepiegādāja. 23/02/17 atzvanīja un teica ka PAZAUDĒJA !

4. Policija, Bez tabu, ? Ko viņi uzņemas, ja nespēj piegādāt. Nu ko rakstu amazonei, lai dod naudu atpakaļ, ja ar šādiem klauniem ņēmas !

K

E Emīls 11.06.2017

Visa problēma sākās ar to, ka tu nepacēli pirmo reizi, kad zvanīja ;)