www.sudzibas.lv Itella Serviss - vemt gribas

Itella - Serviss - vemt gribas

Nepietiek ar to, ka kurjers ierodas bez saskaņošanas uz adresi, kaut numurs pievienots, lai "apostītu gaisu" un brauktu tālāk, tad vēl sūta ziņu par neesošu sūtījumu. Šodien, Ikšķile, Maksimas Smartpost automātu patvaļīgi novāca, nebrīdinot klientus. Beigās saņemšana izstiepjas vēl par 2 dienām. Kāpēc Latvijā Dhl sūtījumus (kas ir normāla, gadiem sevi pierādījusi kompānija) šitais nemākulīgais blusu kantoris "Itella"? ! Viena no briesmīgākajām sūtījumu kompānijām, kas pieredzēta!

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 10.07.2021

Labdien!
Atvainojiet par sagādātajām neērtībām! Mūsu Klientu atbalsta speciālists ar Jums sazināsies, lai atrisinātu radušos situāciju.
Ar cieņu,
Itella Klientu atbalsta komanda

S smukulis 08.07.2021

nu tad pavem

I Ingars Siliņš 09.07.2021

Un kur tu tāds drosminieks "makaroni ar sieru" uzradies? No kādām interneta troļļu dzīlēm? Pirms te d*rst ar visādiem aizsegiem, ej pavem pats - kautkur labi tālu.