www.sudzibas.lv Itella Pretigs serviss

Itella - Pretigs serviss

Pasutiju no Vacijas velosipedam. Viss bija normali kad DHL sutija... tad piektdien 27. janvari mana paka atradās Lietuvā... cereju ka pirmdien vai otrdien taa bus jau latvijā, bet neeeeeee... plkst. 11:12 paka parādās igaunijā un ir gatava sanemsanai. Zvaniju 30. janvari visu dienu bet bez panakumiem... atbildeja uz epastu ka sazinasies... nekaa... 31.janvari sazvaniju uz LIDOSTAS biroja numuru... teica ka nodos ziņu kolegiem... nekaa... 31.janvari sanemu epastu 22.48 no vinjiem ka tiklidz paka bus pieejama taa zinjos man... bet CIK tad ilgi jagaida johaidii... paka igaunijā man jasavac lidz 13.februarim (taa raxtits izsekosanā) ari sodien 1.februari NEVIENU nevar sazvanit... visi telefoni iebazti tur kur saule nespid... bet vismaz ir 3 cilveku vardi kas shaja firma strada... pretiga kompanija. Ceru ka tas viss atrisinasies.