www.sudzibas.lv Itella Praktiski neeksistējoša firma

Itella - Praktiski neeksistējoša firma

Šis piegādātājs jau vairāk kā nedēļu nespēj mums piegādāt svarīgu sūtījumu no Somijas. Pirmo reizi it kā atveda bez zvanīšanas uz veikalu 6:33 (!) un Somijas pusei atbildēja, ka neviens neesot bijis uz vietas.
Un tad pazuda. Nevienu no norādītajiem numuriem nevar sazvanīt nevienā laikā, spēlē mūzika un tas arī viss.
Kad zvanījām firmas direktorei, tad pāris zvanus saņēmām, bet otrā galā klusē, nerunā, jo laikam jau nav ko teikt...bet priekšniecībai parādīt varēs, ka ir zvanījuši, bet nerunājam mēs, tātad, nebijām sazvanāmi. Nepatīkama sajūta, ka redzi, beidzot zvana TAS numurs, bet otrā galā neko nesaka, bet var dzirdēt, ka elpo...
Lūdzām Somijas uzņēmumu ar šo firmu vairs nesadarboties. Arī viņiem pašiem bija grūtības noskaidrot, kur palicis sūtījums.
Jau zaudētas cerības to vispār dabūt, nerunājot par veikalam nodarītajiem zaudējumiem un nepatikšanām dēļ tā, ka preci nesaņēmām.
Vērsīsimies augstākās instancēs, jo šāds uzņēmums nedrīkst pastāvēt.