www.sudzibas.lv Itella Pakas zadzība

Itella - Pakas zadzība

2.3.2017 tika izsūtīta vērtīga paka (ortopēdiskie apavi) no tAmperes Uz Rīgu. Sekojot sūtījumam, secināju, ka paku ir centusies saņēmējam Rīgā jau piegādāt, par ko telefoniski brīdināju saņēmēju Rīgā, kuram nav piekļuves inetam. Saņēmējs vairākkārt zvanīja uz Latvija pastu, tad visbeidzot uz itellu, kur vienojušies par pakas atkārtotu piegādi, kur tika pierakstīts saņemeja tel. Numurs un ar durvju kods. Norunātajā laikā neviens nav centies sazināties, saņemejs atkal bija spiests zvanit uz itellu, kur beidzot paziņots, ka paka esot nozagta! Nekāds risinājums nav piedāvāts, kā tikai, lai varbūt sūtītājs tad sūdzas, ja vēlās. Ļoti žel, bet jāpiekrīt vien iepriekšējiem sūdzību rakstītajiem, ka tiešam tas ir viens zagļu un bležu kantoris! Vairs uz dzimteni neko nesūtīšu un citiem arī neiesaku.

E Elīna Auzenbaha 17.03.2017

Es vispār esmu šokā par Itellu pasūtīju sev kleitu internetā, visu laiku piegādāja DHL uz ofisu ar kurjieru. Bet pēkšņi Itella ir tā kas piegādā un beigās vēl jāiet uz pakomātu pakaļ pakai.

B b234 01.04.2017

Tas ir atkarīgs kā sūta - ja sūta ar DHL Express - tad piegādā pats DHL arī Latvijā. Ja sūta ar kaut ko lētāku (vācijā laikam saucās DHL Premium vai lētāki) - tad piegādā Itella latvijā.

Bet man divas pakas no vācijas nesen caur itellu atnāca - absolūti nekādu problēmu.
Man ir bijis, ka paku pazaudē arī Latvijas Pastā, savulaik. Interesanti kāds ir tas procents ko viņi pazaudē, jo skaidrs, ka dienā piegādā simtiem paku pa Latviju.