www.sudzibas.lv Itella Nepirgādā sūtījumu

Itella - Nepirgādā sūtījumu

Jālūdz PTAC izskatīt šī miglainā kantora pastāvēšanas pamatu. Nevar sazvanīt! Kā tas ir iespējams? 3. dienu zvanu uz visiem numuriem un klausos stulbu mūziku! Paka jau no 02.02 ir Latvijā, it kā mēģināja piegādāt, bet ne zvana, ne paziņojuma nav! Nākamajā darba dienā neviens neieradās, izsekošanas numurā vairāk nekādu jaunumu. Kur viņus tagad vispār meklēt? Ķekavā? Kādā sakarā viņi vispārīģi nodarbojas ar biznesu, kur neko nejēdz?

B Baiba Suseja 06.02.2017

Tieši šāda pati situācija. Izsekošanā rāda, ka nav bijis uz vietas, bet tie ir klaji meli. Paciņa jau ceturdien ienākusi Rīgā. Sazināšos ar ASOS, jo žēl kompānijas, kas zaudēs klientus stulbu piegādātāju dēļ.

N neve 07.02.2017

Un man arī tada paša situācija. Un kurjers no tas firmas saka ka viņam nedod to paku...

I Inga Medvedjeva 06.02.2017

Man ir tas pats stāsts. Pasūtījām no Asos. Ienāca 02.02. It kā ir vedis kurjers. Man zvana no viņiem nav. Sazvanīt Itella nav iespējams, Nosūtīju e - pastu. Neatbild. Aizsūtīju sūdzību uz Asos.com. Nav ne jausmas, kad es saņemšu savu paku. :(