www.sudzibas.lv Itella nav saņemta paciņa

Itella - nav saņemta paciņa

Neesmu saņēmusi savu paciņu. Sazvanīt šo iestādi nav iespējams. Izsekojot savu pasūtījumu, parādās ziņojums, ka mani ir mēģinājuši sakontaktēt. Protams, ka mani neviens nav sakontaktējis, nerunājot jau nemaz par mēģinājumu sakontaktēt mani otrreiz.

T Titariene 03.02.2017

Tas pats stāsts kā visiem. 03.02. aizbraucām pēc precēm uz noliktavu, pēc ilgas gaidīšanas visu sańēmām.

B BloodB 03.02.2017

Vai noliktava ir Ķekavā?

E Enrico 06.02.2017

TIEŠI TAS PATS STÁSTS.tātad tā jau ir sistēma.
Uzraksta trekingā ka it kā mēģināts sakontaktēt.Un pēc tam ar galiem.Sazvanāmi nav.Vari stundām klausīties to mūziku telefonā.
Vai tiešām nav nekādu līdzekļu pret šo zagļu bandu?neviens nav mēģinājis tiesāties?
Ja kāds zinat viņu vārdus uzvārdus,adreses,lūdzu ierakstiet te.Sāksim vest pie prāta,savādāk tiem visatļautības sajūta sit augstu vilni.