www.sudzibas.lv Itella Maldināšana un pienākumu nepildīšana

Itella - Maldināšana un pienākumu nepildīšana

Itella logistics sia pārkāpj noteikumu sūtījumu saņēmējiem Latvijā nosacījumus - pakas nepiegādā, bet savā sistēmā uzrāda, ka pakas saņēmējs nebija sastopams piegādes adresē. Visu piegādes dienu (no plkst.07.32, kad itella sistēmā tika pievienots ieraksts, ka paka ir transportlīdzeklī līdz plkst.15.25, kad itella sistēmā tika pievienots ieraksts, ka paku nevarēja piegādāt traucējošo apstākļu dēļ) nogaidīju kurjeru - neviens nav bijis, neviens nav zvanījis (kaut uz pakas ir norādīts tālruņa numurs) . Sazvanīt klientu centru nav iespējams - gaidīšanas laiks pārsniedz 45 minūtes, uz e-pastiem neatbild.
Tuvākajā laikā tiks iesniegtas sūdzības ptac, sprk un noteikti itella logistics sia akcionāriem!

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 11.07.2021

Labdien!
Lūdzu atvainojiet par sagādātajām neērtībām. Lai mēs varētu palīdzēt atrisināt situāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, sūtot ziņu uz [email protected] un norādot:
- pakas numuru;
- savu telefona numuru,
un mēs Jums atbildēsim līdz nākamās darba dienas beigām.

Itella Klientu atbalsta komanda

I