www.sudzibas.lv Itella Slikts serviss, nebeidzama melošana

Itella Logistics SIA - Slikts serviss, nebeidzama melošana

Meļu kantoris! Paciņa no Vācijas Latvijā ieradās dažu dienu laikā, bet šeit, šeit jau ilgāk par nedēļu paku "nespēj" piegādāt, jo redz kurjers nevarējis (mājas durvis bijušas ciet vai kas tāds) , muļķības! Dzīvojot privātmājā, ir neiespējami neredzēt, ka kāds piebrauc pie mājas. Mājās vienmēr ir cilvēki, piegādes nemaz nav notikušas. Un viņi tikai dienu no dienas sola, ka nākošajā dienā paciņa tiks piegādāta, tā protams nenotiek! Mums pacietības mērs ir pilns, ziņosim par šīm cūcībām visiem, kam ar šo firmu ir kāda darīšana. Lai klapē ciet to kantori!

C critical thinker 04.04.2018

tā nu viņi strādā un turpinās...
pirms gada te bija vētra, kad viņi tikko sāka dhl-u piegādāt, vispār tāds 'serviss' bija. 3 sūdzības dienā. tagad jau labi, tikai viena mēnesī ;)

davfreim 05.04.2018

Jup neiesaku caur šiem neko sūtīt, līdz LV atnāk ātri, bet šie marinē ilgi. Vai arī otrs variants zvana bez saskaņošanas, ka esot pie durvīm, tas nekas, ka darbadienas vidus un reti kurš tad ir mājās. Un ja neesi, tad tuvākā nākošā piegāde pēc vairākām dienām, nevis rīt un tajā pašā dienā citā adresē arī negrib vest.