www.sudzibas.lv Itella Slikts Servis - Nenormāli

Itella Logistics, SIA - Slikts Servis - Nenormāli

Gaidu no Vācijas svarīgu sūtījumu, kā nav tā nav, DHL sūtījumu nodevis Itella Logistics, meklējot pēc izsekošanas numura, paka rādās ka Rīgā, jau nedēļu ,bet saņemt savu sūtījumu nav iespējams jo neviens no 8 telefonu numuriem nestrādā, izņemot vienu uz kuru burtiski 3h no vietas zvanīju līdz pacēla, teica ka kurjers piegādās preci nākamajā dienā, bet tā arī paka netika piegādāta nākamajā dienā, ir pagājušas jau 3 dienas un vairs sazvanīt viņus neizdodas.

M Mūrniece 02.02.2017

Es savu sūtījumu no Vācijas ganu jau no 19.01...vēl bez rezultātiem ! Diemžēl tā notiek , ka DHL noslēdz līgumu ar kaut kādu kantoreli , jo paši ar darbiem netiek galā ...2X jau Itella sasolīja piegādi, kad biju visiem vēstules sarakstījusi ,..neviens ne zvanīja ne veda! Vienojos jau ar Vāciju, ka ja rīt 03.02. preci neatved , tad viņi sūtīs preci no jauna uz sava rēķina ...pēc tam jau pārdevējs piestāda tās summas regresa kārtībā no pārvadātāja . Es arī Vācu pusi informēju , lai uzliek ''banu'' šim kantorelim ! Ņirgāšanās par cilvēkiem!

K kepainitis 07.02.2017

Mums ari veda preci no Vacijas, Itella ta nonaca 19. janv, kad lidz 2. febr. to neatveda, braucam pasi pakal un izradijas ta nozaudeta noliktava. Man tikko POsti majas lapa viens soms atrakstija, ka ar Posti nav vairs respekatbala kompanija un ka vins jau bridinajis DHL, domaju mums sudzibas jaraksta ari angliski, lai DHL un citi arzemnieki tas var izlasit.

K kepainitis 07.02.2017

Ta ka Itella ir Somijas POSTI meitas uznemums, man ieteica sudzeties