www.sudzibas.lv Itella Kļūda Itella Logistics loģistikā

Itella Logistics SIA - Kļūda Itella Logistics loģistikā

Paciņa no Vācijas uz Rīgas adresi nonāca Itella Logistics pārziņā un ... kurjers 2017.gada 7.augustā nemācēja iekļūt kāpņu telpā (Latvijas Pastam ir zināms durvju kods). Ar Latvijas Pastu tika nosūtīta vēstule, kuru saņēmu 9.augustā. Zvanīju 9.augusta rītā 10.13 – viņi piedāvāja piegādāt tikai nākošajā dienā 10.augustā no 9-17.

U

C customer345 26.04.2018
Blēži

Aizsūtīja atpakaļ DHL paciņu

R Ropi 10.12.2018
Terminu neieverosana

Tika pasūtīta prece no Guess mājas lapas un pie piegādes norādītais laiks ir 3 - 4 darba diena. Agrāk ar DHL Latvija vai UPS termini tika ievēroti. Pašreiz ar Itella starpniecību, pacina jau nāk 7 darba dienas.

м Макс Мм 21.06.2019
Slikts servis

Дичь полная! Потеряли посылку, неделю ищут.
На телефон хрен дозвонишься, худшего сервиса я еще не видел.
Главное что не я этот сервис выбираю, а DHL.

A Arturio 777 15.07.2019
slikts serviss

Šī kompānija nepilda savas saistības, un ir neprofesionāla savā darbībā, kā arī darbinieki nevar izpildīt uzdotos darbus,,,pazūd sūtījumi, netiek laikā piegādāti !i