www.sudzibas.lv Itella Krāpšana

Itella - Krāpšana

Itella jau ne pirmo reizi pat nemēģina veikt piegādi vai kāda veidā sazināties ar saņēmēju. Šoreiz es biju uz vietas, ne uz sekundi nepametot dzīvokli, telefons bija pilnībā brīvs un durvis lejā darba dienās nav ciet nekad. Nekāda gadijumā neizmantojiem šī kurjera pakalpojumus, šī man nav pirmā reize, sūtijumi ir bijuši no dažādām eiropas valstīm un ne reizi nav saņemti, vai kurjers jebkādā veidā ir mēģinājis sazināties ar mani.

C critical thinker 27.09.2018

un kā Tu ieteiksi neizmantot, ja DHL Baltijā (visticamāk, ne tikai lv) paciņas nodevis Itellai. tā ka nākas vien gaidīt nedēļu, sarakstīties, zvanīties, līdz kurjers patiešām ierodas, nevis tikai ieraksta sistēmā, ka bijis neizdevies mēģinājums atdot adresātam

C critical thinker 27.09.2018

starp citu, te ir daudz nenozīmīgākas firmeles, kas reaģē uz sūdzībām ar vismaz kaut ko, bet Itella jau divus gadus, kopš sāka DHL-am sniegt pakalpojumu, laikam būs sakrājusi vislielāko sūdzību skaitu šeit visā portāla vēsturē un neceļ ne ausu.

M marcz 21.10.2018

Neesmu saņēmis nevienu paku no Itellas bez klasikā ieraksta "Traucējošu ārēju apstākļu rezultātā saņēmēja adresē sūtījumu piegādāt nebija iespējams", labākajā gadījumā tas bijis tikai 1 dienu, bet bieži vien vairākas. Protams, neviens šajos gadījumos nav nez zvanījis ne arī tuvumā mājai bijis. Šis kantoris ir vienkārši nožēlojams, bet ko darīt, ja DHL gandrīz visas pakas laiž caur šiem?

A AndrisR79 01.12.2018

elementari - jaraksta pretnezija pasam stulbajam skrudzam dhl. pie tam galvenjam ofisam.