LV RU

AtrisinātaiRobot sadzīves robotu Serviss - Apšaubāms serviss

Aizbraucu mainīt akumulatoru. Sēžot rindā, pamanīju ka meistars rada klientiem kā netīrumu savācēj rullīši nedarbojas un piedāvā nomanīt visu bloku par apmēram 50 eur. Kad pienāca mana rinda-viss atkārtojas, viņš saka man rādīt, ka man ir problēmā-nerotējas netīrumu savācēj rullīši (? !) . Iztīrīt atsākas, var tikai“nomainīt bloku”. Nepiekrītu. Mājās viss strādā

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Klients I-robota 31.05.2019

Man ir diezgan veca i-robota modele. Ļoti apmierināta. Pirmais akumulators darbojas 7.gādi. Izlaidējas. Nomainījām iRobot sadzīves robotu Servisā. Otrais – jau tikai 2.gādi. Dīvainī, bet tagad viss iespējams. Kādu sestdienu aizbraucu uz iRobot sadzīves robotu Servisu pec adreses : Rīga, Bieķensalas iela 21 (blakus Rīga Plaza) atkal manīt akumulatoru. Pirms manim 3.cilvēki. Sēžot rindā, pamanīju ka meistars, pec remonta darbiem atgriežas demonstrācijas zālē, rada klientiem kā viņiem Netīrumu savācējrullīši nedarbojas un piedāvā nomanīt visu bloku par apmēram 50.EUR. Padomāju, ka dīvainī, modeles dažādas – problēmas vienādas. Kad pienāca mana rinda- palūdzu nomainīt akumulatoru. Un viss atkārtojas – pec 5. minūtēm viņš atgriezās zālē un saka man rādīt, ka man ir papildus problēmā – nerotējas netīrumu savācējrullīši (?!). Es prasīju - “Varbūt jauns akumulators vel nav ielādēts lai varētu rotēt?” “Nē, enerģijas vajadzētu pietikt ”. Paprasīju par cēlonī – “laikam piesārņots”. Palūdzu iztīrīt - “Mes tādu servisu nepiedāvājam, varat iegadāties jaunu bloku par apmēram 50 EUR vai paši mājās atskrūvēt un patīrīt”. Protams, atceroties iepriekšējos klientus, izvelējos pēdējo variantu. Atgriežos mājās, ielādēju akumulatoru – i-robots strādā ka jauns, un abi savācējrulliši strādā bez jebkādas papildus tīrīšanas.
Būsiet uzmanīgi. Ka rotējas rullīši viegli pārbaudīt mājas ar parasto diegu palīdzību un netīrumu sadalījumu pildīšanu (vai abos sakrājas netīrumi).

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes