www.sudzibas.lv Īrniece Elīna Zilgalve Krāpšana, nemaksāšana, līguma nepildīšana

AtrisinātaĪrniece Elīna Zilgalve - Krāpšana, nemaksāšana, līguma nepildīšana

Neizīrējiet elīnai zilgalvei, dz.08.06.1982. ,2bērni-līgumu neievēros, nekad laikā nemaksās, ja vispār kaut ko izdomās maksāt. Pēc intensīvas zvanīšanas naudu par īri pārskaita, cik uzskata par vajadzīgu, komunālos nemaz.
Elekrību spiesta maksāt, jo atteicos no latvenergo līguma, kaut gan pēc līguma tas bija jākārto pašai (negaidiet, pati nedarīs) .
Melo par visu un vienmēr: darbu maiņu, problēmām ar bijušo vīru, banku, bloķētām kartēm, slimībām, utt. Kā medus maize viņai iekrita “covid-19” laiks...
Naudu parasti “izsūta” piektdienas vakarā, lai iekrīt 6,7 un vēlams, arī svētku dienās. Tad atkal izdodas novilcināt laiku vienkārši neatbildod.
Atbild ar mokām uz īsziņām, sazvanīt nevar. Uz beigu posmu “salūzt”telefons.. Vai ir nomainīts numurs. Es nezinu, kas pašlaik notiek... Parāds pašlaik ap 1500€. Ja ogrē neviens vairs par velti neuzturēs viņas ģimeni, iespējams, dosies atpakaļ uz saviem vecumniekiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AltaK 28.06.2020

Sāk ļoti veiksmīgi atrisināties,vēl nav galā,bet liels solis uz priekšu!Tomēr labi,ka ir “sūdzības.lv”

A

V vitols 27.06.2020

Viņa tev nemaksāja, jo viņai nav no kā maksāt. Padomā lōģiski bez vīra un 2 bērni vēl jābaro!

A AltaK 27.06.2020

Jā,nepadomāju loģiski...Jo nezināju,ka cilvēks nevedīs tādā gadījumā savus bērnus uz sociālo dzīvokli vai dzīvokli bez ērtībām vai neies dzīvot uz laukiem.Tālu no centra! A šitā ir Rīga blakus:) Kas gan nekait šādi labi dzīvot,viss par velti.

M Mego izmeklētājs 27.06.2020

Vai līgums noslēgts?parāda piedziņa tiesas ceļā un viss

T Turkey901 27.06.2020

Tur nav ko no tādas piedzīt un nekad arī nebūs, arīi zlikšana no dzīvokļa ar bērniem var prasīt vairākus gadus tiesāšanās!

A AltaK 27.06.2020

Man ir līgums uz gadu,kādus vairākus gadus izlikšana?Neesmu jau pašvaldība😀Protams,ka tiesa,man tak vienalga,ir viņai ko piedzīt vai nē.Gribu tikai brīdināt.

Brīdināt citus,ne viņu:)

Jā,protams,ir līgums.Protams,būs tiesa.

Trolljäger 28.06.2020

Viena malkas pagele nedeg!
Izklausās kā īpašnieks ir no tiem, kam patīk čakarēties, un tādi atradīs kā piekasīsies īrniekam arī tad, ja īrnieks pildīs saistības un maksās.
Ja ir kaut kāds līgums, tad pēc pirmā mēneša te jau būtu skaidrs, ka šī nepildīs saistības, attiecīgi tad kāpēc šī sen jau nebija izmesta ārā atbilstoši līguma punktam tādam un tādam?

A AltaK 28.06.2020

Cienītais,viena maillas pagaie deg un kā vēl!Ja esi godīgs īrnieks,es Tev labprāt izīrēšu,jo esmu godīga izīrētāja -starp mums ir noslēgts līgums,interesanti,kā es varu izmest pēc mēneša?Ī

Trolljäger 28.06.2020

Paldies, neinteresē īrēt.

Kā izmest pēc mēneša?
Tā ir risku vadība, par to vajag domāt pirms sākt izīrēt, kaut vai apdrošināšanu pret īrnieku sagāstajiem podiem nopirk.
Izīrēšana ir bizness, nevis nauda pa velti, jo kaut kā manā īpašumā ir nonācis NI ar kuru nezinu ko darīt.

A AltaK 28.06.2020

Paldies!Labprāt aprunātos ar jums personiski:)