www.sudzibas.lv Iqos veikals Slikts serviss

Iqos veikals - Slikts serviss

Iegādājos Iqos ierīci uz izmēģinājuma pariodu, bet man nepatika un nolēmu atgriezt. Vēlos pieminēt, ka tad, kad produktu saņēmu man neviens neteica, ka jāsaglabā Dpd pakas uzlīme, lai varētu pēctam atgriezt arī caur Dpd... Kā rezultātā man tagad esot jānes viņš uz iqos veikalu... Jūs ņirgājaties? Atvest varēja, bet aizvest ne? Kaut kādā stulbas uzlīmes dēļ? Ejat tak jūs, vainu braucat pakaļ savam iqos tāpat kā viņu atveda, vai es nemaksāšu par viņu...

E edgars112 29.12.2022

Pilnībā visiem internetā pasūtītam lietām, jā vēlies sūtīt atpakaļ, tiek ielikta uzlīme atpakaļ sūtīšanai, tas kas tu dura to neizni ir tava problēma. 100% esi sūtījis drēbes no interneta veikala, tieši tā pat darbojās.
Nenes atpakaļ un nemaksā, tikai pēc tam nebrīnies ka parādu piedziņa klauvēs pie durvīm tikai tāpēc ka muļķis pats esi :D