www.sudzibas.lv Interlux Travel Pakalpojuma neatbilstība cenai, slikts serviss

Interlux travel - Pakalpojuma neatbilstība cenai, slikts serviss

26.12.2017. ekskursija Atpūta Ēģiptē "The Bayview Taba Heights" 5* (5 dienas), ko organizēja uzņēmums SIA INTERLUX Travel sagādāja vilšanos ne tikai man bet 90% ceļošanas grupu biedru. Pirmā vilšanās bija pie robežas kad Jūsu uzņēmuma pārstāvis Maksims pie Israēlas un Ēģiptes robežas paziņoja kad viņam jādod 30EUR + 7 USD no cilvēka, bijām neizpratnē kāpēc 7USD, jo nekur tas nebija minēts un norādīts, līdz ar ko daudziem dolāri nemaz nebija līdzi. Maksims paziņoja, ka tas esot rakstīts un kam nav 7USD, jādod 7EUR. Vēlreiz pārbaudījām rakstīts visur tikai 30EUR, kā arī pēc konvertēšanas kursa 7USD nav vienlīdzīgi 7EUR. Kulminācija bija brauciens uz nāves jūru, jau iepriekš Maksimam teicām vai tiešām uz Nāves jūru jāizbrauc pl.8,00 no rīta, no kā izriet jāceļas pl.6,00, ja lidmašīna izlido pl. 23,25. Brauciens maksāja 99EUR. Beigās tik vien kā Maksims mums atvainojās par notikušo braucienu jo tas esot bijis eksperimentāls, tad kāpēc no mums ņēma pilnu samaksu par saviem eksperimentiem. Un 5 dienas Ēģiptē patiesībā ir 3 dienas, jo 1.dienā norādītā Iekārtošanās, atpūta viesnīcā bija 2.dienā ap pl.3,00 no rīta. Kā arī 5.diena brauciens uz Nāves jūru ir bez norādītajiem Bībeles stāstiem ir jau no rīta pl.8,00. Līdz ar ko, atpūta Ēģiptē ir tikai 3 dienas.Detalizētu aprakstu kā par mums Interlukstravel ņirgājās sk. pielikumā. Kur redzams kad 09.01.2018. Interlukstravel sola atbildi sniegt 2-3 dienu laikā. Šodien ir 03.02.2018. vēl jo projām nav atbildes.

I

I Ieva M 04.02.2018

Pieļauju ka Камаз Отходов jāpieskaita pie Interluxtravel vadības paziņu loka / lobētāja vai vienkārši neprofesionāls trauksmes cēlājs, jo brauciens no Ēģiptes viesnīcas uz Nāves Jūru (tikai Nāves Jūru) Interluxtravel cena 99EUR. Par kuru nevienu neinformēja ka tas viņiem ir eksperimentāls, bet turpat uz vietas (Ēģiptē) tūristi no Lietuvas uz visu dienu ekskursiju uz Israēlu (Nāves jūra, Raudu mūris, Krusta kals u.t.t. + pusdienas restorānā) iegādājās un devā par 90EUR. Tāpat varu piebilst kad Interluxtravel turpat viesnīcā brauciens uz Faraona salu maksāja 40EUR. Es to neņēmu, jo viesnīcā uz vietas tas pats tikai par 25EUR (ar visu snurkulēšanu). Tad Камаз Отходов pajautā Interluxtravel kāpēc pēc Faraona salas brauciena pēc Lietuviešu tūristu pretenzijām visiem tika no Faraona salas ekskursijas atmaksāti 20EUR.

B bw 04.02.2018

Izlasot sūdzību esmu šokā par tādām negācijām. Braucām ar Interlux 13.janvārī uz Ēģipti un 7 naktīm. Interlux visu bija sakārtojis perfekti. Gan mājaslapā bija visa informācija, gan komunikācija ar Interlux pārstāvjiem ir ātra un konkrēta. Ceļojums un atpūta bija fantastiski. Pirms brauciena vajag apskatīties kur Tu brauc. Interlux nespēj diennaktī mainīt stundu skaitu. Ja Tu ielido Eilatā ap pusnakti, tad jāsaprot, ka viesnīcā ieradīsies ap 3 naktī, jo no lidostas līdz robežai vien vairāk kā stundu jābrauc. Arī robežas šķērsošana aizņem laiku. Ja brauc ceļojumā uz Ēģipti tad dolāriņiem bija jābūt līdzi. Vispār jau Ēģiptē ir pieņemts par numuru uzkopšanu un citiem pakalpojumiem atstāt dzeramnaudu. Ja 7 dolāru dēļ jāceļ brēka, tad varbūt labāk sēdēt mājās. Brauciens no Tabas līdz Nāves Jūrai ir apmēram 200km, jārēķina arī laiks robežas šķērsošanai, lai Tevi nogādātu lidostā 2 stundas pirms lidojuma, pl.8.00 no rīta izbraukšana ir normāls laiks. Pirkt ekskursijas no Interlux nav obligāti, mierīgi varēji pirkt no vietējās kompānijas, kura piedāvāja lētāk. Lai gan tādas cenas (20 $) piedāvājumos neredzēju. Pievienoju vietējās kompānijas piedāvājumus. Piebildīšu, ka neesmu Interlux darbinieks un lobētājs. Vnk ļoti mīlu ceļot un gūt pozitīvas emocijas. Ar Interlux ceļoju pirmoreiz. Bet noteikti Interlux izvēlēšos vēl un vēl. Sirsnīgs Paldies Interlux par jauno ceļojumu, ieguldīto darbu un pievilcīgajām ceļojumu cenām! Ļoti žēl, ka vienmēr atradīsies cilvēki, kas savu žulti izgāzīs tīmeklī bez iemesla.

I Ieva M 04.02.2018

Izskatās kad esat Interluxtravel lobētājs vai darbinieks, skaisti visus apklusināt, jūs rakstiet " liela brēka 7USD", bet ja par to nepasaka un no grupas 23 cilvēki iekasē 7EUR, laba peļņa sanāk. + minējāt " Lai gan tādas cenas (20 $) piedāvājumos neredzēju. " es arī neredzēju un augstāk rakstītajā arī nespēju atrast kad tas būtu rakstīts + Interluxtravel pērkot ceļojumus ekskursijas zināmā mērā ir piespiedu kārtā, jo tad mainās cena. Bet ekskursiju fakts neatbilst solītajam.

I Ieva M 04.02.2018

bw - es arī iesaku vispirms apskatīties kur Tu brauc un ar ko brauc un kādreiz izmēģini arī aizbraukt ar kādu pazīstamu, un augstiem reitingiem tūristu aģentūru. Tad sapratīsi par ko iet runa.

B bw 04.02.2018

Ievai M. Savā neapmierinātībā pat nesaprati par ko jāmaksā uz robežas 7$. Tā nav Interlux peļņa, bet gan iebraukšanas atļauja Ēģiptē. Robežkontrolē strādā valūtas maiņas punkts, kur pēc kursa šo naudiņu samaina pret 120 EGP, lai vēlāk par grupu samaksātu.
P.S. Neesmu Interlux darbinieks un lobētājs. Veiksmi, Ieva! Turpmāk, izvēlaties augsto reitingu firmas un ceļojiet ar prieku.

I Ieva M 04.02.2018

bw - jāatzīst kad peldoties Interluxtravel dīķi, ļaujoties citiem iedzīvoties uz Jums pat neredzat naudas vienības par ko ir rakstīts, jūsu minētie 7$ nav mani minētie 7EUR. Es saprotu kad naudu samaina, bet pirms braukšanas tūrisma aģentūrām ir jāmin papildus izdevumi. Ar Interluxtravel vairs neceļošu un iesaku to arī citiem, jo brauciens ar Interluxtravel beigās visu sarēķinot + pieskaitot izniekoto laiku ekskursijās maksās vēl dārgāk nekā augsto reitingu tūrisma aģentūrās.

D Dzidra 30.05.2018

Šogad martā braucu atpūtas braucienā uz Tabu. Ceļojums bija vienkārši fantastiska. Maksims (Interlux pārstāvis) mūs sagaidīja lidostā, visu paskaidroja un visu ceļojuma laiku rūpējās par mums, vienmēr bija sasniedzams, laipns un izpalīdzīgs. Brauciens uz Nāves jūru arī bija ļoti interesants. Laiks pēdējā dienā bija rūpīgi saplānots. Var jau būt, ka aģentūra ir pieslīpējusies pie šī brauciena. Esmu patiešām ļoti apmierināta un plānoju nākamgad atkal lidot uz šo pašu vietu, tikai nu jau uz vietas nopirkt citas ekskursijas. Par laimi, mūsu grupā nebija neviena neapmierināta īgņas.

I inarau 25.07.2018

Piekrītu katram Dzidras vārdam! Biju šajā braucienā, viss bija lieliski, braukšu vēl!

veesaa007 04.02.2018

Pieļauju domu, ka cilvēks gadu/divus/trīs krāj naudu, lai aizbrauktu ceļojumā. Tieši tāpēc gribētos redzēt pēc iespējas vairāk. Bet te- stāsts jau atkārtojas- pl.8 no rīta ir agrs?! Un lielākoties šādos braucienos pirmo un pēdējo dienu īpaši vispār nav, ko ņemt vērā. Un, jebkurā gadījumā, VIENMĒR jārēķinās ar papildus izdevumiem.

I Ieva M 04.02.2018

Ja veesaa007 būtu kādreiz aizbraukusi ar Jēkaba ceļojuma aģentūru un pēc tam spontāni aizbraucis ar Interluxtravel tad saprastu kas ir papildus izdevumi ar kuriem VIENMĒR jārēķinās un cik dārgi maksā ceļojumā izniekotais laiks tikai tāpēc kad Interluxtravel pats nav veicis ekskursiju plānojumus brauciena laikā.

B bw 04.02.2018

Un viss slikti un vienalga brauc ar to pašu kompāniju atkal.

I Ieva M 04.02.2018

Un kurš vienreiz nejauši aizbraucot: uzķeroties uz Interluxtravel piedāvājumam kas neatbilst faktam vēl brauc ar šo kompāniju?