www.sudzibas.lv Interlux Travel Neuzticama aģentūra

AtrisinātaInterluxtravel - Neuzticama aģentūra

Ļoti žēl ka interluxtravel ir tāda neuzticama kompānija. Vakardien biju ofisā teica ka vietas uz ceļojumu ir, sakarā ar to kā man ir atlaižu karte, piedāvāja rezervēt mājaslapā. Rezervēju pa internetu pēc 10 minūtēm, nākamdien atnāca vēstule no interluxtravel ka vietas vairs nav.  vai uzreiz nevar pateikt ka ļoti maz vietas paliek? Es labprāt varēju rezervēt uz vietas ceļojumu.
Vēl joprojām ceļojums ir pārdošanā interluxtravel mājaslapā un ceļojumu bode.
tikai nepatīkams iespaids par interluxtravel. Neieticu nevienam.

12.07.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jelena 12.07.2022

Šī problēma ir atrisināta.

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 13.07.2022

Labdien, cien.Jeļena!
Uz Jūs interesējošo ceļojumu, brīdī, kad interesējāties - vietu bija pietiekoši. Mūsu ceļojumus pērk ne tikai tiešie klienti kā Jūs, bet arī sadarbības partneri kā piem. tūrisma aģentūras. Līdz ar to paredzēt cik ātri tiks izpirktas vietas ir sarežģīti. Mūsu menedžeri sniedz aktuālo informāciju uz tekošo dienu, ja Jūs būtu veikusi rezervāciju jau tai pašā dienā – šāda situācija nebūtu notikusi.

J