www.sudzibas.lv Interlux Travel Krāpšana ceļojumā uz Melnkalni

Interlux travel - Krāpšana ceļojumā uz Melnkalni

Pirms ekskursijas interluxam samaksājām par 3* apartamentiem. Budvā mājā *vila mare* iedeva pavisam maziņus apartamentiņus, nebija ne krēslu, ne galda, nedz tur tiem vietas, galīgi beigta santehnika, mazgājoties klausule jātur rokā. Maza elektriska plītiņa bija vienā šķirbā iebāzta, bet ēdiens jāgatavo un jāēd uz grīdas vai gultas. Attaisot logu, gandrīz varēja iekāpt pretējās mājas logā, arī līdz jūrai patālu. Vienīgā ekstra kondicionieris virs gultas, kuru, lai nesaslimtu neriskējām daudz darbināt. Pārsteidza gidu piedāvājumi, valstīs, kur restorānā var paēst par 10 eur, tika piedāvāta pāris gaļas šķēļu degustācija par 9 eur, bet kompleksās pusdienas par15 eur. Pirmajā dienā centīgi tika ieteikts vizināties un savākta nauda par kuģīti 15 eur no cilvēka, bet mazliet tālāk stāvēja kuģītis, kuru varēja izīrēt visu par 70 eur. Uz katra soļa kaut kādi gidu slepenie biznesi. Tas viss nedaudz sabojā ekskursiju.

20.09.2022