www.sudzibas.lv Instapavi.com Sliktākais apavu internetveikals Latvijā

Instapavi.com - Sliktākais apavu internetveikals Latvijā

Apavu e-veikals. Mājaslapā it kā ir pieejamas atsauksmes no klientiem - gan anonīmiem, gan reāliem.
19.04. Tika veikts pasūtījums, apmaksa tika veikta 20.04. Prece būšot pieejama 20-30 darba dienu laikā. Ir pagājušas nu jau 47 darba dienas, ne apavu, ne naudas. Tel. Nr. Mainīti, uz e-pastiem neatbildi, uz sms neatbild. Apmaksa tika veikta uz emils vitkovski swedbank kontu, tagad veicot pasūtījumu nauda jau jāskaita seb kontu. Ja līdz 10.07. Nebūs apavu vai naudas, arī plānoju griezties ar iesniegumu policijā.

Z

B B.Rozentāle 25.06.2018
Sola apavus 20-30dienām, bet nekā.

Sola piegādi 20-30 dienās. 26.04.2018 samaksāju par apaviem nu jau ir 25.06.2018 nekā. Telefons kas uzrādīt ir izslēkts. Mēģināju sazinā uz e- pastiem atbildi jāgaids kā minums 2ned. Ceru ka naudu atgriezīs.

Z zimba 29.06.2018

viņi tās visas kedas pasūta no ķīniešu saita pa 30 eur gabalā :D un izskatās, ka muita ir kādu kravu pārtvērusi un nav vairākiem cilvēkiem piegādāts :D vot i duraki

L Linda Žukova 04.08.2018

Citi gaida jau no marta. Tikai darbs policijai, kamēr puikiņš nav izaudzis par īstu afēristu!