Instapavi.com - Krāpšana

Tiek piedāvāti populāru zīmolu apavi par izdevīgām cenām. Mājaslapā ir pieejamas atsauksmes no klientiem - gan anonīmiem, gan reāliem.
Tika veikts pasūtījums, kurš tika apstiprināts no pakalpojuma sniedzēja. Prece būšot pieejama 20-30 darba dienu laikā. Pēc vairāk kā 45 darba dienām pārdevējs neatbild ne uz epasta ziņām, ne arī uz zvaniem.
Pats veikals neiedvesa uzticību jau no sākuma, bet bija velme izmēģināt.

F

P piechakareetaa 18.06.2018

I

P piechakareetaa 18.06.2018

Instapavi.com - Krāpšana?
Pasūtīju sporta kurpes un piegādei bija jānotiek 30 dienas no apmaksas brīža. Šobrīd ir pagājušas 40 un nekāda ziņa par pasūtījumu. Viņi man nesniedz komentārus (vairākkārtīgi sūtīju e-pastu), kādēļ piegāde aizkavējusies un vai vispār būs. Sazvanīt nav iespējams uz norādīto numuru - vai nu tas ir izslēgts vai neatbild uz zvanu.

P Pandora 25.06.2018

Instapavi.com nepasūtiet apavus, jo arī es esmu apkrāpta. Sākumā viss bija ļoti skaisti, e-pasts ar pasūtījumu, pēc tam cits ar rēķinu + atnāca SMS, ka jāveic apmaksa. Veicu apmaksu un vairs neesmu saņēmusi nevienu ziņu no šī interneta veikala. Uz ziņām arī neatbild ne e-pastā, ne uz SMS. Esiet uzmanīgi un neuzķerieties!

L Lady bmw 28.06.2018

Instapavi.com
Insta.apavi instagram
И продавец в группах facebook Tomass Sur
Полностью согласна с комментариями. Заказ и деньги приняли в лучшем виде 90 дней назад..(обещали 15-30 раб.дней) на связь выходила постоянно сама,отписывались, мол что еще подождем..в итоге 3 месяца прошло.Все номера отключены.думаю обратиться в полицию. Все их положительные отзывы как скриншоты,наверняка от друзей. Полный развод,люди ,не связывайтесь!

S Stella Hawks 17.07.2018

Laba mācība, kā vispirms pārliecināties, vai tāds cilvēks (firma) ir reģistrēts VID. No 9. aprīļa nav nekādu ziņu. Kāpēc gan Latvijas You Tube zvaigzne"Alishuks M ' to reklamēja?

S Stella Hawks 23.02.2019

Atrisināta.

S Stella Hawks 23.07.2018

PTAC apstiprināja, ka domēna turētājs ir fiziska persona Emīls Vitkovskis, nav saimn. darbības veicējs un ar iesniegumu jāvēršas policijā jeb tiesā. Šo lietu tā nevajadzētu vienkāŗši atstāt.

V Vladimirs 71 31.07.2018

To Emilu ļoti viegli atrast , viņs dzivo Salaspili .

P peter19 28.07.2018

sveiki, pats iekritu uz šo problemu, gribetu dzirdet, kā atguvāt naudu (ja vispār atguvāt)!

S Stella Hawks 12.08.2018

Tādā veidā, ka rakstīju pieteikumu policijā par iespējamu krāpniecibu..dariet to.

L Lady bmw 27.09.2018

Однозначно через полицию.. мне деньги вернули. Сначала конторка былa instapavi,потом street shoes..сейчас их не видно в инстаграме..

I ieva7 30.07.2018

Sveiki! Arī es pārskaitīju naudu šim cilvēkam par apaviem.Solīja līdz 30 dienu laikā atnāks. Nu jau ir pagājuši vairāk kā 3.mēn. Pirms mēn. izdevās sazvanīt,teica ka kļūda sistēmā, solīja atskaitīt naudu atpakaļ.Protams, ar galiem.Sazināties nav iespējams.Tīrā krāpšana! Negribētos to tā atstāt!

V Vladimirs 71 31.07.2018

Cienījami ,, INSTA APAVI ,, klienti , tie kuri maksāja ,, PAY PAL ,, , caur viņiem var dabūt naudu atpakaļ . Man sanāca , jā ir nepieciešama informācija kā to izdarīt , rakstiet [slēpt]@inbox.lv. mēģināšu palīdzēt.

A Annaanah 08.08.2018

Man apavi itkā atnāca laikā, sakuma pasutiju Adidas Superstar, tad nike huarache, bet kks ir loti divaini jo man vakar atnāca botas kuras nemaz nepasutiju, zvaniju uz to norādito numuru bet tada vispār nav...

I ieva7 09.08.2018

Kādas botas Jums atnāca.Varbūt kļūda nosūtīšanā.Dzirdu pirmo cilv.,kas ir saņēmis preci!

V Vladimirs 71 09.08.2018

Man prece ari atnaca , tjkai galigi ne tas ko es biju sutijs . Bet nu ne kas naudu es atpakal dabuju upapavi ari man palika.

P [email protected] 20.08.2018

Skaisti mēs arī idiotes kārtējās pārskaitījām 55e un ar galiem!Nākamais solis policija...

S Stella Hawks 22.08.2018

Caur policiju ari dabūsiet naudu atpakaļ.

L Lady bmw 27.09.2018

Та же история..не поленилась обратится с заявлением..деньги быстро вернули. Спасибо полиции

Z Zane Cesiniece 03.10.2018

1. Flag of Latvia: Emils Vitkovskis lives in Jekabpils Latvia