www.sudzibas.lv Inserviss Group vai tas ir normāli?

Inserviss Group - vai tas ir normāli?

Vai cilvēkam ir jābūt gaisreģim? Kā jau lielāko daļu cilvēku, arī mani skāra krīze. palikusi tikai 3 mēnesi ko maksāt kredītu inserviss group par automasīnas iegādi, bet naudiņas nav. Lieta nonāca līdz PAUS Consultam, un kad atnāca ziņojums, tad tajā bija norādīta summa, kas jāapmaksā sakarā ar parādu. Summu nomaksāju kāda bija norādīta. Pēc trim mēnesiem, zvans no Paus Consults, ka inservisā ir parāds un lieta tiks nodota tiesai. parāds sastadīja nedaudz virs 20 latiem. Vienojāmies ar Paus Consults par atmaksas termiņu, kuru ievērojot zvaniiju uz Paus Consults lai varētu apmaksāt mistisko parādu. Paus Consults pateica ka inserviss lietu noslēdzis, neskatoties uz vinju doto laiku un visdrīzāk lieta jau nodota tiesai. No inserviss nekādas ziņās par shiem 20 latiem netika dotas, pat izrādās ka sie 20 lati sākumā bijusi tikai 12 lati. Un tagad man vēl būs jāmaksā tiesas izdevuumi papildus??? No kurienes pēksņi uzrodas tādas summas? Vai kādam tā ir bijis? Kāpēc viņi neziņoja par vēl siem 12 latiem. Neiesaku vairs nevienam aizņemties no inserviss group.

X xxx 04.12.2009

Inserviss vairs nedod nevienu kredītu, daudzi ofisi aizvērti un palikušie tikai iekasē aizdoto naudu.

H Hugo Djego 04.12.2009

Jā, Sandra, viņi tos ciparus pagrābj no gaisa.Man šita bija ar Lindorf.Šie pagaida 1, 5 gadu.Un tad it ka 10 latu vietā bija jasamaksā 20.Man gan aizdomas, ka tiku paķerts uz muļķi.Jo čeku toreiz nez vai biju kārtīgi noglabajis.Bet es nevienu neapmaksātu papīru ārā nekad nemetu.Dabuju samaksāt ;(
Tagad jau redzams, ka pat mūsu valdība uzskata mūs par aitām.Kur aitas-tur cirpeji.Kredītu var ari kadreiz nepaņemt un nenopirkt kaut ko, bet tagad ar jaunajiem nodokliem tiekam apcirpti bez pašu piekrišanas. ..