Inserviss Group

Absolūta necieņa pret cilvēkiem.Sēž kaut kāds mērglis izvalbītām acīm ,kurš nesaprot ko no viņa grib.Pirmajā dienā pazaudē dikumentus.Nākošā reizē sola izskat'ti dažu minūsu laikā, kuras pārvēršas par divām stundām.Pats nezin kādi dokumenti nepieciešami.kaut kād murgs.Ne pats iešu ne citiem iesaku.

J

S Sirsniņa 25.09.2009

Jā šis kantoris ir īsti nelieši! Kad 11.gadus atpakaļ tur paņēmumu pirmo preci uz kredīta solīja zelta kalnus, pat tiktāl, ka pēc šķiet 8.pirkuma dabūšu zelta karti un atpakaļ 1000Ls kā balvu. Jau tad sapratu, ka nekādu naudu atpakaļ nedos, bet runa nav par to! Man šajā firmelē ir šķiet jau 14-15.pirkumi un pagājušo gadu paņēmu naudas kredītu, jo citas izejas nebija, tā kā darbs bija un atalgojums bija labs ņemot pat nešaubījos par to, ka atdošu tikpat laicīgi cik visus iepriekšējos un pat vēl ātrāk tāpat kā vienmēr. Diemžēl dzīve ieved savas korekcija un es zaudēju darbu, tagad bezdarbnieka pabalsts tiek ieskaitīts kartē tikai ap 25.datumu, bet maksājums katru mēnesi jāveic līdz 15.datumam, aizgāju un gribēju pārlikt datumu man par to pieprasīja vēl liekus 15Ls(kur lai es bezdarbnieks ņemu vēl šādu lieku naudu?)! protams es nemaksāju šos liekos 15Ls, bet atstāju kā ir, tagad viņi man zvana katru mēnesi pēc trīs nokavētām dienām un draud! Nez ko viņi darīs tad, kad beigsies mans bezdarbnieka pabalsts, jo meklēju darbu jau 8.mēneši, bet nevienam mani pakalpojumi nav vajadzīgi!

S sviests 25.09.2009

Ievilks tumsā un biedēs tālāk!

L Labais 08.11.2009

Tas jaunu gan ir murgs...cik es zinu, tad par parādsaistībām zvana un atgādina ja ir kavētas 10.dienas, izlasiet līgumu.Līgumā taču nav atrunāts, ka varēsiet nemaksāt, ja nebūs darbs vai valstī iestāsies krīze.Ir jāiet un jārunā, nav tas pats indīgākais kantoris...mēģiniet kaut ko sarunāt ar GE money vai BIG kredītu, tad IG Jums liksies zelta kantoris...

T Tiešais 13.11.2009

Var jau zvanīt un atgādināt, nevis bļaut, piedraudēt un pat mācīt iet zagt! Tas kā pret saviem klientiem uzvedas IG, tās ir klusās šausmas, ar ko tādu vēl nekad nebiju saskāries! Es pats tur vairs nekad neiešu un arī visiem saviem radiem un draugiem ieteikšu nekad nesaistīties ar šo bandītu kompāniju, kam nav nekādas kultūras. Šausmu kantoris! Būs jāpainteresējas, kas īsti vada šo kantori, kas tas par cilvēku, kas savus darbiniekus ir apmācījis būt mežoņiem! NOVĒLU ŠIM KANTORIM PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK IZPUTĒT!!!

V Vahtangs 11.06.2010

Šo kantori vāda Didier Levi, un tieši par parādu piedziņas nodaļu ir atbildīgs Olievier Giorsetti. Varat zvanīt un prasīt lai savieno ar viņiem.

E elina 18.10.2010

man masa panema puteklu suceju sini iestade uz nomaksu!!sakara ar to ka vina aizbrauca labaka darba meklejumos uz arzemem mana mate turpinaja maksat so kreditu!!!lidz ar krizi ne vienmer sanaca laika nomaksat menesa summu un tad sakas zvani un draudi par to ja nesamaksas tad tulin pat formes augsa papirus uz tiesu, vini no sakuma zvanija uz mobilo telefonu tad nez no kurienes uz mates darbu, sitas jau sak noriebties katru reizi zvana un draud, vai tiesam siem operatoriem nav nekadas etikas normas???un ja nemaldos tad patstaviga draudetajas vards bij marina!!

L Lama 19.10.2010

Nu šitajam kantorim reputācija nav no tām labākajām. Gadus 5-6 atpakaļ firmas īpašnieks kopā ar vēl pāris IG darboņiem brauca pie viena parādnieka "izklaidēties" ar beisbola nūjām!!! Šis parādnieks bija kāds sporta klubs Skanstes ielā.

D Dīdī 19.10.2010

Īpašnieks hmm Es personīgi esmu tikusies ar šīs firmas Īpašnieci un viņa ir no Francijas. Tad nu ļoti šaubos ka sieviete cienījamā vecumā būtu braukusi isklaidēties ar nūjām uz Latviju:D
Man pašai arī ļoti nepatīk tas kantoris, bet nu paliekat reālisti nevajag izdomāt pasakas.Pēc tikšanas ar īpašnieci sapratu ka vissu neslavu šim uzņēmumam nes nekompetentie darbinieki.

E Edgars 08.12.2010

Jums ir problēmas ar parādu atmaksu? Kreditors pieprasa no Jums pārliekus soda procentus? Mūsu birojs Jums palīdzēs.
Konsultācijas kā rīkoties grūtībās nonākušās situācijās. Juridiski pamatotu dokumentu sagatavošana soda procentu samazināšanai. Visu veidu juridiskā palīdzība privātpersonām.
Juridiskais birojs CONSULTEC www.consultec.lv
Edgars 26042266