www.sudzibas.lv Inese Kornete Krāpšana, melošana

Inese Kornete - Krāpšana, melošana

Nekad nebiju iedomājusies, ka kādreiz dzīvē nāksies saskarties ar krāpniekiem. Taču savā cienījamajā vecumā iepazinu Inesi Korneti no Cēsīm, kura organizē ceļojumus.
Mani 2019. Gada oktobrī uzrunāja paziņa, kura piedāvāja Ineses organizētu ceļojumu uz Norvēģiju š. G. Jūnija beigās - jūlija sākumā. Protams, steidzīgi bija jāiemaksā visa nauda Ineses kornetes bankas kontā, ko arī izdarīju 31. Oktobrī. Skaidrs, ka tas bija liels neprāts no manas puses astoņus mēnešus pirms ceļojuma iemaksāt visu naudas summu, taču es to izdarīju.
Pavasara pusē nesaistīti ar covid situāciju visā pasaulē mani piemeklēja Veselības problēmas, kuru dēļ ceļojumā pie labākās gribas braukt nevarēju. Maija vidū meklēju Ineses kontaktus, lai sazinātos ar viņu un ceļojumu atteiktu. Tad no tās pašas paziņas arī uzzināju, ka ceļojums pārcelts, iespējams, uz 2. Augustu. Inese uz telefona zvaniem neatbildēja, tāpēc 15. Maijā sūtīju īsziņu, ka Veselības stāvokļa dēļ ceļot nevaru un ceru iemaksāto naudu dabūt atpakaļ. Inese atzvanīja momentā un teica, ka mēneša laikā viņa apjautās visus vēl toreiz braukt gribētājus, lai noskaidrotu, vai ceļojums notiks. Tad arī man atzvanīs.
Gaidu mēnesi, zvana nav, pēc divām nedēļām zvanu pati - neatbild, 29. Jūnijā rakstu ziņu, kā paliek ar ceļojumu un kad saņemšu savu naudu - atbildes nav. 7. Jūlijā rakstu vēl, ka atkārtoti griežos ar to pašu jautājumu un gribu saņemt arī atbildi. Atzvanīja. Solīja naudu samaksāt pa daļām, lai tikai atsūtu savu bankas kontu, ko arī izdarīju.
Atkal sākas gaidīšanas laiks, protams, naudas nav. 10. Jūlijā rakstu Inesei, lai līdz 13. Jūlijam iemaksā lielāko summu, taču tas netiek darīts. Sāku meklēt sīkāku informāciju par Inesi un uzdūros uz citu ceļotāju sūdzību par naudas neatgriešanu uz Izraēlu. Lasot šo sūdzību, šķita, ka tas ir par mani, jo tie paši solījumi, tie paši iemesli, kāpēc nauda vēl nav pārskaitīta, utt. 16. Jūlijā rakstu Inesei, vai tiešām vienas sūdzības ir par maz, lai man atdotu atpakaļ par Norvēģiju iemaksāto naudu. Saprotu, ka man darīšana ar negodīgu cilvēku, rūdītu krāpnieku. Beidzot tai pat dienā saņemu no Ineses divas īsziņas - vienā Sola naudu atmaksāt pa daļām: pirmdien 20. Jūlijā lielāko summu, trešdien, 22. Jūlijā atlikušo daļu (naudas summas norādītas konkrēti) , otrā īsziņā lūdz piezvanīt. Es to nedarīju, jo, godīgi sakot, sapratu, ka tikai Sola.
Gaidu pirmdienu - naudas nav. Nu varbūt visa summa būs trešdien - atkal nekā. Rakstu, ka visi solījumi atkal vējā un mani izbrīna tas, ka Inesei nerūp viņas gods un reputācija. Saņemu īsziņu, ka šodien ir trešdiena. Kāda ņirgāšanās! Man necēlās roka atbildēt, ka aizvakar taču bija solītā pirmdiena, tāpēc sāku domāt, kā rīkoties tālāk, jo komunikācija ar Inesi rezultātu nedeva.
Nākošajā dienā negaidīts zvans no Ineses - atkal Sola visu naudu atmaksāt līdz piektdienai, pieminot arī savu godavārdu. Saku, ka tam sen vairs neticu, bet gaidīšu. Tā arī turpinu gaidīt vēl šodien.
Es gribu brīdināt visus ceļotgribētājus (ne tikai no Cēsīm) , lai neuzticas Inesei kornetei, jo viņa caur paziņu paziņām savāc grupas pa visu Latviju jau gadu iepriekš. Es esmu no Rēzeknes novada.

G

G gretuks 17.08.2020

Paldies Latvijas Radio žurnālistei par iesaistīšanos, lai atgūtu naudu no Ineses Kornetes par nenotikušo ceļojumu uz Norvēģiju!

R Ronja44 15.12.2020

Kā atgriezt pārējiem? Uz policiju?

A AnnaB2 19.12.2020

Arī man un maniem draugiem bija paredzēts 2020.gada pavasarī braukt ekskursijā (samaksājām jau 2019.gadā). Visu 2020.gadu solīja naudu atdot, katru dienu, bet jau no oktoba nozudusi. Tā kā pa visiem kopā summa sanāk ne mazā un skaidri zinu, ka naudu viņa ir atguvusi, jo manai kolēģei atmaksāja visu naudu, tad esmu nolēmusi vērsties policijā.
Lūgums visiem, kurus vēl Inese Kornete ir apkrāpusi, sazināties ar mani pa epastu [slēpt]@inbox.lv, jo tikai visi kopā mēs varēsim panākt, lai policija ierosina lietu un mēs atgūstam kaut nedaudz no naudas, ko neapdomīgi esam pārskaitījuši šai personai.

R Ronja44 20.12.2020

Ir arī parādu piedziņas kantori! (Nav bijisi saskare)

N Nata497 12.01.2021

Kā var ar jums sazināties?

R Ronja44 12.01.2021

Lūdzu sazināties ar [slēpt]@inbox.lv

K kapralisjanis 20.01.2021

Kornete pazudsi Samaksāto naudu 2017 gadā par ceļojumu ,kas bija paredzēts 2018g un vairākkārt pārcelts;joprojām nevaru atgūt

Pīle. 20.01.2021

Noderīga informācija. Domājams organizēšu ceļojumu tikai sadarbībā ar oficiālām aģentūrām. :)