LV RU
www.sudzibas.lv Inese Kornete Naudas neatdošana par ceļojumu, meli

Inese Kornete - Naudas neatdošana par ceļojumu, meli

Šī persona nu jau kādu laiku figurē masu medijos, un arī šajā portālā ir viešņa. Runa ir par Inesi Korneti - ceļojumu organizētāju (tieši ar vārdu "organizētāja" Inesei ir lielas problēmas, jo labs organizētājs spēj risināt arī nestandarta situācijas, kad viss neiet tik gludi, kā plānots). Stāsts visiem zināms- nauda paņemta, ceļojuma izčibējis. Braucienam bija jānotiek nu jau vairākus mēnešus atpakaļ, taču nauda joprojām nav atmaksāta. Solījumi par to, kad un kā tiks atmaksāta nauda, birst kā no pārpilnības raga, taču labuma nekāda, naudas nav. Arī atrunas I.Kornetei, kāpēc nauda joprojām nav atmaksāta, ir oriģinālas (radinieki nav pārskaitījuši, bankas vainīgas, brīvdienas priekšā, utt.) I.Kornete nespēj atbildēt par saviem vārdiem, melo par to, kad tiks atmaksāta nauda, novilcina laiku, neatbild uz zvaniem. Šobrīd ar ceļojumiem ir, kā ir, taču, ja tuvākajā nākotnē kaut kas mainīsies, iesaku divreiz padomāt, pirms uzticēt I.Kornetei sava atvaļinājuma laiku un brauciena plānošanu, jo rezultāts var izrādīties divtik nepatīkams - nenoticis brauciens un gari, gari mēneši mēģinot atgūt savu naudu.

F

Komentāri (6)

A antra112 05.09.2020

a tev kas pandeemijas laikaa niez apkaart jaadeleet?

A Atrsn 05.09.2020

šādu krāpnieku Latvijā pilns.

F Francis22 05.09.2020

Jā, taču ir labi pazīt "varoņus" vaigā, lai citiem ir iespēja izvairīties no tādiem.

A AnnaB2 19.12.2020

Arī man un maniem draugiem bija paredzēts 2020.gada pavasarī braukt ekskursijā (samaksājām jau 2019.gadā). Visu 2020.gadu solīja naudu atdot, katru dienu, bet jau no oktoba nozudusi. Tā kā pa visiem kopā summa sanāk ne mazā un skaidri zinu, ka naudu viņa ir atguvusi, jo manai kolēģei atmaksāja visu naudu, tad esmu nolēmusi vērsties policijā.
Lūgums visiem, kurus vēl Inese Kornete ir apkrāpusi, sazināties ar mani pa epastu [slēpt]@inbox.lv, jo tikai visi kopā mēs varēsim panākt, lai policija ierosina lietu un mēs atgūstam kaut nedaudz no naudas, ko neapdomīgi esam pārskaitījuši šai personai.

B BaumaneL 22.02.2021

AnnaB2 gribu ar Jums sazināties!

M Melita B. 21.01.2021

AnnaB2 gribu ar Jums sazināties

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes