www.sudzibas.lv Inese Kornete Krāpšanas shēma, melošana, naudas neatgriešana par ceļojumiem

Inese Kornete - Krāpšanas shēma, melošana, naudas neatgriešana par ceļojumiem

Pienāca arī mūsu laiks saskarties ar šo personu. Viss sākās pavisam nevainīgi. Vīruss bija pierimis, arī ceļošana bija iespējama. Paziņas piedāvāja pievienoties ceļojumam. Tika teikts, ka tiek komplektēta ceļotāju grupa, grupu veidoja Inese Kornete. Arī es ar vīru pieteicāmies ceļojumam. Sarunas ar Inesi Ritēja raiti, nekādu aizdomu, arī līgumi tika atsūtīti - tiesa nepaspējam parakstīt - nauda bija jānosūta steidzīgi. Tika atsūtīts viss - gan lidojumu numuri, gan ceļojuma plāni utml. Ar Inesi arī vienojāmies, ka naudu uzreiz atdos, pat ja no savas puses atcelsim ceļojumu.
Pienāca naudas atdošanas laiks un pazuda arī Inese.
Sākās melošana par to, ka nauda kavējas, citreiz par to, ka jau izsūtīta, vēl par to, ka atdos skaidrā. Līdz Inese pazuda pavisam.
Nu jau ir ir apzināts, ka šādas krāpšanās shēmas Inesei ir gadiem. Izveido neeksistējošus ceļojumus, izkrāpj naudu un cenšas atdot tiem, kam jau ir parādā.
Šobrīd ir apzināti visam 10 cilvēki, kam Inese ir parādā tūkstošiem eiro.
Vasarā pat tika nofilmēts raidījums bez tabu par stāstu ar Inesi un viņas darbiem. Pēc šī raidījuma viņa zvanīja mūsu ceļotāju grupai un taisnojās, ka tiek apsūdzēta nepatiesi.
Citi cilvēki, kas jau naudu ir atguvuši, ieteica sazināties ar viņas meitām, bet viņas arī vairs neiziet uz komunikāciju un savu māti ir izdzēsušas no sociālajiem tīkliem. Esmu uzzinājusi, ka pirms gada tieši viņas meitas palīdzēja atgriezt mātes izkrāpto naudu cilvēkiem.
Es jau saprotu, ka muļķīgi uzticēties cilvēkam, tomēr sūdzības mērķis ir brīdināt citus par viņas darbībām. Ceru, ka drīz arī mēs atgūsim savus līdzekļus un šī būs tikai mācība visai dzīvei!
Neuzticieties Inesei, pat, ja viņu iesaka paziņas. Viņa melo visiem un ikvienam!

M Marianna22 13.10.2020

Briesmu stāsts ! Šausmīga, nekaunīga sieviete ! Vērsieties policijā ! Tādus jāsoda !

K Karalis 13.10.2020

viiruss pierima tu...p..dla!?atradaas ceļotāja j..banaa..

M Marianna22 13.10.2020

Nu gan Tev skaista mātes valodiņa

K Karalis 13.10.2020

savu resno d..rsu saakumaa nodzen viirusa slaveetaaja!

M Marianna22 13.10.2020

Un kāda ir Tava aizmugure ?

starptautiska.:)slaida..

A AnnaB2 19.12.2020

Arī man un maniem draugiem bija paredzēts 2020.gada pavasarī braukt ekskursijā (samaksājām jau 2019.gadā). Visu 2020.gadu solīja naudu atdot, katru dienu, bet jau no oktoba nozudusi. Tā kā pa visiem kopā summa sanāk ne mazā un skaidri zinu, ka naudu viņa ir atguvusi, jo manai kolēģei atmaksāja visu naudu, tad esmu nolēmusi vērsties policijā.
Lūgums visiem, kurus vēl Inese Kornete ir apkrāpusi, sazināties ar mani pa epastu [slēpt]@inbox.lv, jo tikai visi kopā mēs varēsim panākt, lai policija ierosina lietu un mēs atgūstam kaut nedaudz no naudas, ko neapdomīgi esam pārskaitījuši šai personai.

R Rūta Skaidrā 03.01.2021

Labdien! Arī man ar vīru bija paredzēti Kornetes Ineses organizētie braucieni uz Maroku un Japānu 2020.g.pavasarī. Japānas brauciens tika pārcelts uz 2021.gada aprīli, bet Maroka - 2020.gada novembris. Braucieni nenotika, Kornete telefonu ir izslēgusi un naudu neatdod. Rūta

A AnnaB2 03.01.2021

Mans epasts [slēpt]@inbox.lv. ja šī saita administrators manu epastu izdzēš, tad epasts tāds pats kā lietotājvārds, galā inbox

A AnnaB2 03.01.2021

Mans telefons 29436970, sazinamies! Nav vairs vērts cerēt uz godīgu naudas atdošanu.

R Ronja44 05.01.2021

Zvanīšu. Bet šonedēl vēl mēģināšu sazināties ar...