IKI - Cūkas

Kas nav bijis veikalā IKI Bikernieku ielas beigās, ceļā uz Muciniekiem. Dalos: pārdevēji uz pārdevējas -netīri un smirdīgi.Rokas vienmēr kā no pakaļas izvilktas,zem nagiem melns. Dažas sakrāsojušās kā jaungada eglītes-seja piemālēta,bet rokas un nagi netīri. Ļoti slikta apkalpošana.Veikala vadītāja ne ar ko neatškiras,katru vakaru pie veikala ietusē ar vietējiem dzērājiem.Dalās ar nospertajiem kokčikiem.Kur skatās tīkla direktors???Dėrētu atbraukt pārbaudē!

O

D dika 14.05.2013

Чистая правда! Там работают тАКИЕ поросята, пипец!

M Mary60 07.06.2013

Drausmīga attieksme ir arī no kasieres Gitas. Nelaipna, stāv un tik acis zibina apkārt, bērniem nokrāpj vienmēr kapeiciņu no atlikuma naudas.Nacionaliste, runāTIKAI latviski.
Visi pārdevēji ir ĻOTI netīri.Rokas vienmēr netīras, mati blaugznās, kuras izmētā pa kasi. Veikala vadītāja totāla dzērāja, tusiņus rīko ar vietējiem pļēguriem, pretīgi iet tanī veikalā, paldies Dieviņam netālu atvērts RIMI, kur nav jāskatās uz tadu bardaku.

L Lucita 12.07.2013

Bedre, ne veikals! Precei uzlikta viena cena, bet pie kases pavisam cita. Kad aizrādīju, pārdevēja gariem, tumšiem matiem-krieviete, tāda pajauna meitene(līdz 30), atbildēja, ka ja man nepatīk, varu nepirkt:DSuper!Protams, ka negribu 0.90Ls vietā maksāt 1.85 :DEsmu dzirdējusi arī no citeim pircējiem, ka ir bijušas līdzīgas situācijas.Mary60, Jums pilnīgi piekrītu, arī mani mēģināja piečakarāt tā Gita.Ar vienu vārdu -ne veikals, bet BEDRE!!!