www.sudzibas.lv IKI AKCIJAS PRECES

IKI - AKCIJAS PRECES

Jau kuro reizi izsludinot akcijas,preces veikalā nav iespējams iegādāties.
Bija akcija -vistas spārniņi 0,99sant./kg, pl.10:30 veikalā šis preces nebija.Akcija cukuram,bet pl.10:00 preces veikalā nav.
Neizsludinat akcijas,ja jūs nespējat nodrošināt veikalu ar pienācīgu daudzumu preces.
NEMUĻĶOJIET PIRCĒJUS!!
Ar cieņu-Neapmierinātais klients..

L Linda 03.04.2012

Tas pats ir arī RIMI vienmēr. Bet RIMI vismaz strādā korekti, ja reklamē, ka visiem sieriem atlaide, tad arī ir visiem sieriem. IKI gan piemēram pie sieru stenda izkarina, ka sieriem -25%, aizej pie kases, a šitam nav, šitam ir un šitam nav, galā piekāsiens kokrēts...tā man bija Valmieras IKI kādus 2 mēnešu atpakaļ. Nezinu, varbūt tagad uzlabojuši to padarīšanu, bet pēc tās reizes uz IKI akcijām vispār neķeros un uz turieni neeju...

V Vīra draugs 03.04.2012

Mīļie cilvēki! Lūgums lasīt, kas bukletos rakstīts apakšā vai beigās! Precu daudzums ierobežots! Un kas ir vainīgs ka pirms veikala atvēršanas jau garās pencionāru rindas un viņi visu izpērk? Tad jāceļās nevis 9.30, lai uz 10.00 uz veikalu ietu, bet gan 7.00, lai bez 5 8.00 būtu kopā ar pencionāriem pie ieejas durvīm!

M mja 07.04.2012

ja bukleta ir noradits, ka kada prece ir ar atlaidi, tad noraditajai precei ari jabut veikala.
bukleta apaksa var rakstit, ko vien grib. ja esmu aizgajis uz veikalu del konkretas akcijas preces, bet sis preces nav veikala, tad ta ir krapsana. skiet, ka Palink ir aizmirsis, kas ir vinju tieshie priekshnieki un ka butu jastrada?
ja jau sunuciems-latvanija, tad var darit, kas vien prata ienak?
skumji, ka ezeliem uz galvas kapj un atrodas pat tadi, kuri par to vel kaifo, ka piem. vira draugs.
ja bukleta, televizija, radio vai cita masu informesanas lidzekli reklameta prece ir beigusies, tad japiedava alternativa prece par to pashu cenu.

Ausainītis 07.04.2012

Mja, skaties labāk, kas ir veikala miskastēs atrodams, citādi tavi kolēģi nosmels visu krējumu, bet tev paliks tikai "lidmašīna"!

V Veronika 11.04.2012

Вообще то так и есть ! Я на прошлой неделе хотела купить рафеэло за 0, 99...Так как работаю напротив магазина ики, пришла к ним в 8, 30.Рафаэло не было на полках, и нигде в магазине.Пришла чуть пожже-та же история.Ценник стоял-полка пустая.Знаете, если товар ограничен, значит его могли раскупить еще на складе сами работники ики.Я работала в этой среде, и знаю как это все делается!