IeVP Iļģuciema cietums - Katastrofa

Stradaju Ilguciema cietuma par uzraugu iepriekš saņēmu 400ls, bet no jauna gada mana alga bus ap 200Ls.Vai tas nav arprats-darba apstakli nekadi, jaaed koridoros, (jo tam paredzetas vietas nav) kuros veic dienestu pie kameram, aukstums telpas vispar neatbilst nekadam normam, sezham parsalushi zili, atputas laiks ari nav izdalits, ja sanaks tad atputisies, paedisi, bet ja nesanaks -tad neko.Vienvard sakot tas ir shausmigi.Bet Ieslodzijuma vietu parvalde uzskata ka tas ir normali...Gan algas samazinashanas ziņā, gan visā pārējā ziņā...

W www 05.01.2010

maini darbu vai mauc uz arzemem.

S shef 06.01.2010

pasaki paldies pukitem vinjsh tev samazinaja algu, lai pats iet sarga zekus...

U undine 06.01.2010

Par med izziņām Rigas psihiatrijas centrā. Aizgaju izņemt izziņau par psih veselību, bet man pieprasīja 8 latus, tad teica ka jāiet pie narkologa, bet neteica, ka tur ir arī jāmaksā 8 ls, ja es to zinātu nebūtu vispār nacis uz šo iestādi, jo pie ģimenes ārsta jāmaksā vēl 5 ls. Kopā 21 ls.Visur cenas samazina, bet seit pēdejo ādu novilks. Tad jau izdevīgāk taisīt autoskolā. Tur jāmaksā tikai 15 citur 20 ls.

J janka 06.01.2010

ko Tu čiksti, policisti jau pēdējos 12 mēnešus saņem pusalgu! A Jums tikai tagad nogriež!

A agris 06.01.2010

Janka:Ja nezini tad neruna, mums jau no vasaras nem nost, un tagad atskiriba no policistiem, mums atkal griezh nost pedejo, bet policistus neaiztiek...

N nst 06.01.2010

nu ja dumaju, 4to zaklju4ennie v etom ne vinovati i poetomu ne nado svoju zlostj na Upravlenie mest zaklju4enija vimewatj na zaklju4ennih!!! znaem mi kak vi tam sebja vedjote i 4to sebe pozvoljaete, osobenno v Ilguciemskoj tjurme!!!

Z zobens 27.01.2010

ko tu kauc, musar!!ko tad, lai zeki saka!!!

ko tad gaaji straadaat to suņa darbu!!!

gribeeji taadu darbu, kur nekā nav jaadara????ej straadaat mežaa vai stroikaa.

K kristine 16.02.2010

ienistu vardu zeki...!
mes visi esam apsaluti vieadi kapec jus sevi uzskatat par labakiem neka tos kuri ir sedejushi cietuma jebkursh cilveks dzive pielauj lielas kludas...!
Mes visi esam gan ar + gan ar -

J jolanta 19.07.2010

Un tad laikam visas dusmas izgaaz uz zeckaam!bet ko vinjaam teikt, ka pat nav citas izejas kaa tikai seedeet!Segas arii tur tik plaanas, ka cauri jau spiid, bet dienaa pat apsegties nedriikst, jo gultai tacu vienmeer jaabuut kaartiiba.
Bet tu vari aiziet un samekleet citu darbu, lai pasam visu muuzu nav jaaseez cietumaa.Un ko tad tur tie sargi taadu dara, tikai seez un viss-lasa, piipee utt.Nav tik traki, un citiem par smagu darbu maksaa 140 LS.Ja neesi fiziski slims, tad ej un meklee savu laimi, bet nekauc.

Z zzz 19.07.2010

Nesaprotu, kādēļ visu komentāru agresija vēršas pret rakstītāju - vai tiešam internetu lieto tikai bijušie un esošie ieslodzītie? AK UN VĒL NABAGA ZEKI, kuri ir balti un pūkaini, tikai ļaunie uzraugi. Domāju, ka darbs nav no vieglajiem un ir ļoti psiholoģiski smags.Un tā tas arī ir jāatalgo, lai cietumsargiem nebūtu doma, kā savadāk piepelnīties.

A Anna 13.08.2010

Блин, ну а вам то чго жаловаться?Совсем охренели!Зарплата маленькая?!А что вы там делаете?!Целый день на жопе сидите и лясы точите, иногда пройдётесь жир растрясти по территории и всё!САМА ЗНАЮ, САМА ВИДЕЛА!Несколько лет на ваши прогулки смотрела.Подумали бы лучше о том что там жрать нечегоюДиету выдумали стакан молока 1 раз в день.Причём эта диета и для беременных и для ВИЧевых и т.д.Ну подумайте что вы творите!

E Es 30.09.2010

Man jau sen ir plaans to cietumu uzpridzinat. Pavisam nopietni

V Vita 23.10.2010

Karo4e es aizsutiju mammai vestuli ieksa bij markas konvertes un telekarte. BLA kapec jus neatdevat manai mammai vestuli.
Visi cietuma darbinieki zagli . Tadas dusmas Jums nav tiesibu zagt, bla
Tas attiecas uz visiem cietuma darbiniekiem. BEIDZIET ZAGT NO IESLODZITAJIEM. JUMS KAUNA NAV?Ko pa galvu sadot jums. Es jums atroiebsos.

Un tu tur bla nesudzies par mazo algu cietuma, pareizi ir, NEZODZ IDIOT.

A Ane 23.10.2010

Man cietumnieki un uzraugi ir pār vienu kārti metami.Labprātīgi tur atrasties, laikam jau neko citu stradat nemak.

Cilvēks ir tas ar ko komunice un kur strada jo piesucas ar to visu.Negribu ne kaimiņu, ne paziņu cietuma uzraugu-kauns tas ir.

_ _Es_ 26.01.2011

Nezināju, ka Iļģuciemā vīrieši var būt uzraugi!

Z zeks 09.11.2011

ko kauc musars, vale irija. 400ls par ko? ko vertigu sabiedribai tu tur veici, sanemot algu no tautas kabatam?

tur ari 100ls ir daudz. jabut pilnigam daunim lai but par uzraugu, pat maxima vaktet zaglus ir interesantak, mazaka degradacija.
parunat var ar cilvekiem.