www.sudzibas.lv Ieslodzījuma vietu pārvalde Represijas pret ieslodzītajiem

Daugavpils cietums - Represijas pret ieslodzītajiem

Gribas parunāt par Daugavpils cietuma iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumiem.Ieslodzītajiem netiek izsniegti radio uztvērēji, kas atrodas viņu personīgajās mantās, kautgan tas ir oficiāli atļauts., tā vietā piespēlē 'It kā atrastas SIM kartes", lai varētu piemērot sodu tiem, kuri pastāv uz savām tiesībām.Tur jaunu būtu jāaizbrauc kādam žurnālistam un jāpaskatās.Vēstules tiek aizturētas uz veselu nedēļu un tās, kas tiek sūtītas kautkur augstāk-vispār netiek no cietuma ārā.Sodu izciešanas pakāpes netiek ievērotas nemaz-pilnīga patvaļa-kā grib tā dara.Dežūrējošie uzraugi šķiet arvien vēl ir mazi bērni, kuri grib atriebties par atņemtu konfekti.Vispār murgi gatavie-to visu nemaz nevar aprakstīt.Latviešu valodu arī nemaz nepārvalda, par ko es maksāju šitos lielos nodokļus?Ja tas tā turpināsies, rakstīšu uz Eiropas cilvēktiesību tiesu.Tas čalis, kurš saņēma kompensāciju-rīkojās ļoti pamatoti.Kaut vairāk būtu ar tādu dūšu.

J Juris 16.12.2010

Cietumniekus jāliek pie darba...smaga darba, atbilstošu nodarītajam. Maize ir jānopelna, nevis par nodokļu maksātāju naudu jāēd. Tas ir cietums, vajadzēja domāt ar galvu, pirms tur nonāca.

M maija 17.12.2010

Tur jau tā lieta, ka darbu nedod.Zemākajā pakāpē(pēc Eiropas konvensijas) jānosēž 1/4 daļa no piespriestā soda, bet tur kamerās notur pusi no termiņa un arī tad vēl nav zināms, kad varēs tikt zonā-kāda te var būt runa par darbu.Kameras ir nožēlojamā stāvoklī-grīdu nevar uzmazgāt, jo tās praktiski nav un griesti krīt uz galvas, nerunājot jau par aukstumu un mitrumu, un prusakiem, kas valda kamerās.Kāds darbs?TIkai slimības.Un tad vēl apvainojas, ka cilvēki sūdzas.
Sēž jau tikai muļķi un tie kam nav lielā čungura, īstie staigā brīvībā un ņirdz par visiem...

X xxl 17.12.2010

Interresanti, ko tie islodzitie daritu vecajos laikos??Kad baroja ar siltu udeni un batonu??
Tagad cikst un pikst par JEBKADAM grutibam(hata slikta, neved uz skladu... iemesli dazadi).Bet visi aizmirst, kur atrodas, nejau kurortaa, BET SODU IZCIESANAS VIETAA.Viņi cieš savu sodu, un tapec jau tas ir cietums.
Runajot pa ""konfektem"", vot tas ir vienigais, ko ieslodzitie var pateikt pretii, lai nedabutu pa kupri... Nu tas taa, nekaa personigi, tikai manas domas.

M Mamuts 17.12.2010

Slepkavas- recedīvisti būtu jāatšauj, izvarotāji un pedofili jākastrē.

A Antiņš 17.12.2010

Mamut!!!
Slepkavas- recedīvisti būtu jāatšauj, izvarotāji un pedofili jākastrē, bet ko Tu darītu ...piemēram ar žīdeļiem no Parex, Šlosariem, Ļembergiem, Ģodmaņiem u.t.t.

D Deputāts 17.12.2010

Pričom te Šlesers un Lembergs? Ko viņi tev tādu izdarīja?

E es 17.12.2010

a ko tad tu gribi, mosh vel vecenes vinjam atvest un shmigu atlaut????vot lai vinjus tur dauza un isturaas kaa pret cuukaam

D Dīdī 18.12.2010

Katrs cietumnieks Lavijas valstij un mums visiem izmaksā 10Ls dienā, man šķiet ka tas jau ir par daudz jo katrs bērns mūsu valstij izmaksā tikai 8Ls mēnesī.
Manis pēc viņi varētu sēdēt mežā zem egles ar sētu riņķī kā Līgatnes dabas rezervāta dzīvnieki.
Un par to silto ūdeni un batonu pilnīgi piekrītu.

M maija 19.12.2010

Slikti zināt mūsu iekšlietu sistēmu.Ne jau visi tur sēž par smagajiem...Tie jau ir norobežoti no pārējiem.Mans paziņa vienam bomzim, zaglim un mentu stukačam džemperi saplēsa, nodarot materiālos zaudējumus 7ls apmērā un izdarīja vieglus miesas bojājumus.Tad nu šis uz asām šaibām aizskrēja uz menteni.Tagad manējais tup, bet stukačs ar aizkostu batonu pie Maximas naudu diedelē.Es jau teicu, ka sēž arī muļki un duraki.Lai Dieviņš dod izturēt šitos murgus.

G gusts 19.12.2010

Radio viņam nedod!!!. Nesen bija raksts, kur gāja bojā bērns ugunsgrēkā. Viņiem nebija mājās ne ūdens, ne elektrības. Šitie par brīvu - ēd, dzer, sildās, mazgājās, guļ. Kauna nav!

M maija 21.12.2010

Lai Dieviņš Jūs visus pasargā, lai nenonāktu tādā vietā.Ne jau mēs, cilvēki, Esam tiesīgi tiesāt un spriest tiesu.Kurš tad no mums nav grēcīgs..., lai pirmais met akmeni.
Neviens jau mēs nezinam, kas mūs dzīvē sagaida, pasargāts no cietuma jau nav neviens.

B balss 21.12.2010

Majai ir taisniba.Cilveki tikaj savas sapes jut, tapec musu sabiedriba klust cietsirdiga.Turp un surp kliedz Ziemassvetki, Ziemassvetku atlaides un t.t bet pavisam aizmirstam ka Ziemassvetkus gaida ar milestibu viens pret otru, nevis ar pipariem uz melem.

H harijs 27.12.2010

Bija laiks kad pats tupēju Daugavpilī, sen tas bija. 30 gadu atpakaļ. Jauns puikiņš, daži sapratīs cik grūti jaunam. Bet izcīnīju reputāciju.
Pienāca laiks, kad dēls iznāca. Jautāju kā, tagad.
Ak mī un žē. Sagribējās atpakaļ!
Jaunie nezina kas ir pliks betons karcerī. Spēles tikai pa kluso varēja spēlēt. Atļauts bija tikai domino. Radio, kas tas tāds, tajos laikos Pamatēdiens skābi kāposti, putras, tēja iekrāsota karsta ūdens veidā. Pa ceturtdienām zivs. Svētkos un svētdienās kartupeļu putra, - nosacīti! (ūdeņaina masa ar kartupeļu smaržu). Tas Centrālajā. Zonās jau labāk baroja, bet ne īpaši labi.

G gusts 27.12.2010

Jā, nu tie kas sēž cietumā jau ir vislielākās sirsnības un iejūtības cienīgi :) īpaši pēc tam, kad iebelzuši pa galvu kādai vecenītei, vai aptīrījuši kādu dzīvoklīti. Nau jau tagad tā, ka dēļ nozagtas bulkas uzreiz sēdinātu.

A Arturs 16.03.2011

Pats tikokaa izgaju no ieslodzijuma, pavadiju 3 nedeeljas ieslodzijumaa! Ir jasaprot ka tiek atnjemta briviiba nevis cilveektiesiibas ! Es guljot uz otra stava gultas man apmetums ar seeniiti bira mutee, peles pa nakti pa produktiem lozhnaja.Tieshi shodien braukshu pie advikaata iesniegt suudziibu par cilveektiesiibam jo uz to laiku ko pavadiju tur jutos kaa kautkaadas ziemeljkorejas kara guusteknis !

Ja ir kaadi jautajumi sakaraa ar tiesudarbiem, varat droshi jautaat ar ko vareshu ar to paliidzeshu, jo taadas lietas nedriigst atstaat bezatbildiibaa ! mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

I Iveta 29.03.2011

Tā jums, zekiem, arī vajag!!! 1999 gadā man viena kropļu - narkomānu banda aptīrīja dzīvokli, pat bērna drēbes iznesa. Bet policija malači, iesēdināja tos kropļus, lai skatās uz rūtainu saulīti! Un tagad viens no tiem kropļiem sēz sociālajos portālos, nejauši uzdūros... Man prieks, ka tādiem kā jums atņem mobīlos, jo gandrīz jūs visi esat izdzimteņi, ko ne tikai cietumā būtu jāliek, bet kā cara laikos - ar bumbu ķēdē pie kājas! Viens tāds kroplis Daugavpilī gaišā dienas laikā, pirms pāris dienām aplaupīja vairākas sievietes, centrā!!! Interesanti, ko teiktu zeku aizstāvji, ja to sieviešu vietā būtu jūsu māte, māsa vai meita!