www.sudzibas.lv Iekšlietu ministrija Iekšlietu ministrija TēRē MūSU NAUDA

Iekšlietu ministrija - Iekšlietu ministrija TēRē MūSU NAUDA

SAKARā AR IeM PAZIņOJUMU, KA ATTEIKšOTIE NO TELE2 PAKALPOJUMIEM, JO NEPATīKOT VIņU SARīKOTā AKCIJA "METEORīTS MAZSALACā".

IeM PAZIņOJUMS, KA PāRTRAUKS SAADARBīBU AR TELE2 UN NOTEIKTI PāRIES UZ LMT . KAUT ARī KONKURSU VINNēJA TELE2, Kā LETāKIE, JO VALSTī TAK IR KRīZE, Kā TAD TEIKTAIS - TAUPIET !!!
VAIRS NAV NO SVARA???????????????? TAGAD LEMSIM, KURš VAIRāK PATīK UN PIE Tā TAGAD IESIM, UN POFIG CIK TAS MAKSā, VARēJA JAU TEIKT, KA IESIM PIE BITES ?!?!?!?!?!?!

UN VēL TAS TEIKUMS, KA VIņA NEGRIB MAKSāT TIEK, KURI UZ VIņU NAUDAS TAISA BIZNESU.

IeM VISPAR NAV KO DOT MOBILOS TELEFONUS ROKā!!! KāPēC GAN MAN Kā NODOKļU MAKSāTāJAM BūTU JāMAKSā PAR VIņU BAIGAJāM BIZNESA SARUNāM, Kā ZINāMS IeM NEPIECIEšAMS SAZINATIES AR TāDāM PAT VALSTS INSTANCēM - UN VIņIEM VISIEM IR FIKSēTIE TELEFONI!!! KURIEM IR BEZMAKSAS SARUNAS!!!

PENSIONāRIEM NOGRIEž, SKOLOTāJIEM NOGRIEž ALGAS - SAMAZINIET PAšI SEV - VALSTS CILVēķI - IZDEVUMUS UZ TELEFONIEM, BENZīNU, "KANCELEJAS PRECēM"

NE VALSTS DARA KAUT KO MūSU LABā - TAD KāPēC MUMS VIņI BūTU JāUZTUR?????

!!! M U R G S !!!

D Dacīte 29.10.2009

jā!

Mamma 29.10.2009

Fui!

R Raivis 29.10.2009

Pilniigi piekriitu!Es par shito arii aizdomaajos, uz kaada pamata vini taisaas atlauties izskeerst nodoklu maksaataaju naudu pie kaada daagaaka operaatora.
Tele 2 apnemas valstij atmaksaat nodariitos zaudeejumus, a ko viniem vel vajag.

H Hugo Djego 29.10.2009

Es ar nesaprotu, kas tas par spītu? Ja es būtu pavārs un ceptu pīrāgus, braucot majās CP mani apturētu par kaut ko, tad par spītu nepirktu manus pīrāgus?Neviens vairs nepirktu?
Tas ir kā bērna niķis.Ja cilveks vai kompanija izpilda savu darbu, bet pārkapj kādus likumus, tad sods ir par pārkapumu, pakalpojumu kvalitāte tamdēļ nepaliek sliktāka, ka bija kādi cilveki izjokoti!
Jūs visi sapratāt, ko saku?

R ru 29.10.2009

pilniigi piekriitu, pat domaaju, ka Muurniecei ir parak sakaapis galvaa un makaa. ne vinji var kkaa atrisinaat situaaciju valstii, nevar atrast vainiigos -kas izzaga valsti, nevar saprast, kaa peec algu apgriesanas/budzet asamazinashanas...uttt valsts joprojaam teeree tikpat naudas kaa agraak!!!

bet kad sajuta, ka vinjiem spiid viegla naudinja (ko apsoliijas apmaksaat Tele2) - no 2000 ls summu uzkaapa pat liidz 13 000 ls, ko it kaa valsts izteereeja izmekleejot meteoriitu lietu!!! ha ha ha!!!

ZINIET ES SOMAAJU, KA NEVIENAM MAN IR APNICIS, KA MUUS VINEKAARSHI AAZEE UN UZSKATA PAR IDIOTU BARU, KURIEM VISU VAR IEBAROT!
BET LAI KAADUS PASAAKUMUS TU NERIIKOTU, NE PIKETI, NE VESTULES, NE SUUDZIIBAS, NE SKARBI VAARDI, NE TAS, KA VISI VISU ZIN, SAPROT, SMEJAS UN RAUD...NEKAS NO IEPRIEKSH MINEETAA NELIIDZ :(((
muus vienkarshos Latvijas iedziivotaajus - neviens nedzird, negrib dzirdeet un nedzirdees :((
man pilniigi nolaizhas rokas bezspeekaa