www.sudzibas.lv Iekšlietu ministrija apsardzes sertefikats

Iekšlietu ministrija - apsardzes sertefikats

Gribētos uzzināt kāpēc pagarinot apsardzes sertifikātu ja cilvēks nostrādais 15 gadi apsardze jākārto viss nosākūma, tad šoferiem ari jākārto pēc termiņa beigas V.A. es muku projām no šis valsts.

L Latvija 15.11.2011

Atā! Veiksmi citās valstīs! Atpakaļ vari nebraukt! Tiešām nebrauc atpakaļ! Nekad! Tavi bērni arī nebūs gaidīti šeit!

N neitrālā 15.11.2011

Pareizi! tikai Latvijā ir visstulbāki likumi...

T toneitrālā 15.11.2011

Un Tu protams esi izlasījusi visu valstu normatīvos aktus, lai teiktu, ka Latvijas ir visstulbākie!

N neitrālā 15.11.2011

Kaņe6na...Gudrie bēg, a tā saucāmie patrioti sēž un padodas visam ko sadomā mūsu deputāti.fuj.

H Haralds 16.11.2011

No labas Valsts iedzivotaji prom nebeeg.

T ToHaralds 16.11.2011

Un labi iedzīvotāji cenšas uzlabot valsti, pirms no tās aizbēg!

V vad 17.11.2011

Tieši tā kāpec jakarto sertefikatu pec 5 gādiem, 21 gadsimts uz zemes ja ir kadas izmaiņjas tad kāpēc nevar uztaisit majas lapu daudzi apsargi strada 2 darbos lai iekšlietu ministrija un citi valst iestades varetu sanemt algas, no musu nodokliem, tagad nak uz apsardzi tadi dauni un viņi izmacas bet nekadu pieredzes nau, un apsardzes virmas gatavi laizit viņam pakaljas lai tik strada bet to apsargu ir jaapmac vecajem apsargam, ajunas 2, 3 menešus pastrada un iet projam saka ka tas nav viņu darbs, atkal veciem kadriem jastrada nervi sabojati jaizvieto to jauno un kad ir jamacas ko kungi, un vispar beidzot apsardzes sertefikatu ir jadala pa kategorijam.piemiers atnak pie mums uz veikalu aizvietot kādu darbinieku bet viņš mak tikai rupji.fiziski paņemieni.bet veikala ta nedrikst tikai atkarigaja situacija tapec er tada domašana pa apsargiem jadala kur tieši viņš kada vieta tirznieciba, fiziskaja, vai kada, jasadala un tad prasit Atnak apsargas kurš 15 gadus nostradais operativaka vai inkasents un viņam ajuta jautojums par veikaliem ka ko kur nu ka viņš var zinat ja nekad nau stradais pareizi šo jautojumu sen vajag pacelt.

I Imants 17.11.2011

Haraldam: Uz priekšu, Harald! Uzlabo!!...:-)))

A Aldis 17.11.2011

Jamacas tapec, ka jastrada ar cilviekiem, sava auto tu vares kaut degunu bakstit.

V vad 17.11.2011

Tev apsardzes kursuos vecit neiemacis ka veikala ķert zagļus un psihologiju ka uzvesties ar pirceiem veciem kadriem jamac, pa gadu mainas tie apsargi ka neacaries pec sejas, LIETUVA ir ta atnac atdod veco sertifikatu nau ar likumu problemas saņem jauno.Runajot par auto tur ari jamak braukt un javada cilvekus tas nau vienkarši degunu bakstit.